Zdrvujúca správa. Spevák má štvrté štádium rakoviny, tumor sa nedá vyoperovať

13. 10 2020 09:00 | markiza.sk
Tom Parker so svojou rodinou
Tom Parker so svojou rodinou Foto: Instagram/tomparkerofficial

S manželkou má ročnú dcérku a na ceste je synček, ktorý sa má narodiť v novembri.

Britský spevák Tom Parker, ktorý bol päť rokov súčasťou chlapčenskej skupiny The Wanted, oznámil na sociálnej sieti veľmi smutnú správu. Tridsaťdvaročný interpret má štvrté štádium glioblastómu. Ide o najzhubnejší mozgový nádor a nie je možné ho vyoperovať.

„Niekoľko týždňov sme neboli aktívni na sociálnych sieťach a je čas povedať vám prečo,“ začal Tom. „Nehovorí sa mi to vôbec ľahko, no, žiaľ, diagnostikovali mi nádor na mozgu a už aj podstupujem liečbu. Veľa sme premýšľali, no rozhodli sme sa, že sa nebudeme skrývať ani to tajiť, ale radi by sme urobili jeden rozhovor, v ktorom by sme ozrejmili všetky detaily a dali každému vedieť fakty,“ pokračoval vo svojom vyjadrení.

zdroj: Instagram/tomparkerofficial

„Sme v úplnom šoku, no budeme bojovať. Nechceme váš smútok, jediné, čo chceme, je láska a pozitivizmus,“ napísal a dodal, že „spoločne zvýšime povedomie o tejto hroznej chorobe a budeme hľadať všetky dostupné možnosti liečby“. „Bude to ťažký boj, no s láskou a podporou od všetkých nad tým zvíťazíme,“ napísal na záver.

Tom Parker sa v roku 2018 oženil s Kelsey Hardwick. Na konci júna minulého roku sa im narodila dcéra Aurelia Rose a v júni tohto roku oznámili, že v novembri sa im narodí chlapec.

zdroj: Instagram/tomparkerofficial

Jeden z najväčších hitov skupiny The Wanted - Glad You Came:


Ďalšie hity skupiny The Wanted - Chasing The Sun či Walks Like Rihanna: