Budete mať neskutočné zimomriavky: Karel Gott má novú pesničku

05. 11 2020 09:50 | zv
Tento rok začínajú Vianoce o niečo skôr.
Tento rok začínajú Vianoce o niečo skôr. Foto: lenkahatasova Instagram/karelgottagency

Je krásne opäť počuť jeho hlas.

Tento rok začínajú Vianoce o niečo skôr. Richard Krajčo a skupina Kryštof nahrali pred dvomi rokmi pieseň s Karlom Gottom. Teraz plnia dohodu, ktorú mal Richard s Karlom a jeho rodinou, a spoločnú pieseň s názvom Vánoční púšťajú do sveta. Scenár a réžiu výpravného videoklipu si zobrala na starosť Karin Krajčo Babinská, ktorá priznáva, že to nebolo také jednoduché.

„Nechceli sme, aby to bol vianočný gýč, ale možno nakoniec aj je,“ hovorí režisérka filmového videoklipu, do ktorého okrem svojho manžela Richarda Krajča a ich troch detí obsadila aj výnimočné herecké tváre Ivu Janžurovú, Aloisa Švehlíka, Danu Batulkovú, Pavla Rímskeho a Luciu Štepánkovú.

Pieseň Vánoční vznikla tesne pred duetom Srdce Nehasnou, ktorý pre Karla Gotta a jeho dcéru Charlottku napísal tiež Richard Krajčo.

„Urobili sme dohodu, že najskôr pôjde von Srdce nehasnou a túto pesničku pustíme až rok po tom, čo Karel nebude medzi nami, aby s nami strávil ďalšie Vianoce. Teraz prišiel ten čas,“ hovorí Krajčo aj o Karlovi Gottovi, ako symbole Vianoc, ktorého piesne každé Vianoce znejú z našich domácnostiach, ale aj stánkov s vareným vínom.

Komentáre (0)