Nevkus alebo sloboda? Herečka krátko pred pôrodom šokovala nahotou

03. 03 2021 12:00 | zv
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski Foto: Profimedia.sk

Názory sa na odvážne fotky, na ktorých ukázala všetko, sa rôznia.

Emily Ratajkowski poznáme nielen vďaka kariére modelky a hereckému talentu, ktorý sme vlastne zatiaľ až tak nemali možnosť vidieť, ale najmä vďaka schopnosti obliecť si na seba najväčšie minimum, aké sa dá. Ak sa to dá.

Modelka a herečka sa momentálne pripravuje na úlohu maminy a ani v tehotenstve neprestala so záľubou - fotiť sa nahá. Keď už však prešla do vyššieho štádia tehotenstva, nazdávali sme sa, a aj to tak sama naznačovala, že už zostane oblečená.

TIP: Obrovské prekvapenie: Jedna z najsexy žien sveta je tehotná!

Čo čert nechcel, tesne pred pôrodom jej však predsa len tie šaty opäť raz spadli priamo pred objektívom. Emily nafotila sériu naozaj odvážnych fotiek, ktoré zverejnila na Instagrame. Aby sa o ne mohla podeliť, tak si intímne partie vyrastrovala alebo si ich zakryla rukou.

Zdroj: Instagram/emrata

Názory na tieto snímky sa rôznia. Mnohé tehotné dámy ju obdivujú za lásku k sebe samej a sebavedomie, ktoré nestráca ani vo vysokom štádiu tehotenstva. Pre ženy je často náročné vidieť sa v zrkadle v inom tele a taktiež im k vnútornej pohode nepomáhajú narážky okolia, aká je veľká a či už bude rodiť, aj keď má termín v nedohľadne.

Opačné názory hovoria, že Emily len jednoducho provokuje a dobre vie, že ju nič iné ako nahota na výslní neudrží. Aký je váš názor? Odpovedzte v ankete pod článkom.

Zdroj: Instagram/emrata

Zdroj: Instagram/emrata

Komentáre (0)