Slová, po ktorých by sa iní zrútili: Rasistické poznámky o Archiem od rodiny!

08. 03 2021 11:10 | zv
Meghan a Archie
Meghan a Archie Foto: Profimedia.sk

Kto to vypustil z úst?

Veľký rozhovor, ktorý nám zobral dych! Tak sa dá v skratke opísať interview, ktoré poskytli princ Harry s manželkou Meghan pre Oprah Winfrey. My sme vám už niekoľko najzarážajúcejších informácii poskytli.

Okrem predčasnej svadby, pohlavia dieťaťa či samovražedných sklonov vojvodkyne však svet rieši ešte jednu zásadnú vec, ktorá v rozhovore odznela!

profimedia-0489293425.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Meghan s vážnym tónom priznala, že v kráľovskej rodine sa hovorilo o obavách z farby pokožky jej syna Archieho pred jeho narodením, keďže jej „farba pleti“ je zmiešaná a Harryho biela.

Vojvodkyňa odmietla povedať, kto konkrétne mal rasistické poznámky ohľadom jej syna, pretože by vraj poškodila meno osoby z rodiny jej manžela, ktorá ho vychovala. Čo sa zrejme stalo aj bez toho, aby sme vedeli, koho presne mala na mysli.

Harry dodal, že rozhovor o farbe pleti jeho potomka bol pre neho nepríjemný a naozaj ho šokoval.

Manželku britského princa tiež ranilo, že Archie nedostal titul princ a že kráľovská rodina mu odmietla dať 24-hodinú ochranu sedem dní v týždni. Aj keď jej nezáleží na tituloch a nie je podstatné, či jej syn je alebo nie je princ, v rozhovore naznačovala, že dôvodom, prečo ho rodina nechce chrániť a nemá rovnaké „privilégiá“, je práve jeho farba pleti.

Komentáre (0)