Tehotenstvo si užívajú obaja: Spevák si dokonca sám vyskúšal, aké to je

14. 04 2021 11:00 | markiza.sk
Jason Derulo a Jena Frumes
Jason Derulo a Jena Frumes Foto: Profimedia.sk

Podľa mnohých je táto dvojica najroztomilejšia. Presvedčte sa o tom sami.

Koncom marca oznámil Jason Derulo nečakanú správu, že sa stane otcom, keď zverejnil video so svojou priateľkou Jenou Frumes. Dvojica sa prvýkrát stretla tesne pred vypuknutím pandémie a krátko nato spolu začali chodiť.

Tridsaťjedenročný americký spevák a tanečník následne potvrdil, že ich prvé dieťa bude chlapec. Potvrdili sa tak jeho dohady, pričom jeho partnerka si myslela, že to bude dievčatko.

Tehotenstvo si momentálne naplno obaja užívajú, aspoň podľa toho, čo vidíme na sociálnych sieťach. Obidvaja zverejňujú spoločné fotky aj videá. Jena sa naposledy podelila o video, na ktorom je Jason s basketbalovou loptou prilepenou na bruchu, čím si chcel vyskúšať, aké náročné je nosiť dieťa pod srdcom. Porovnávať to rozhodne nemožno, ale získal vďaka tomu aspoň akú-takú predstavu.

zdroj: Instagram/jenafrumes

Spevák sa zasa na svojom profile, taktiež prostredníctvom videa, opýtal svojich fanúšikov, aké meno by mali dať svojmu synovi a možností ponúkli hneď niekoľko. Ktovie, či si z nich naozaj niektoré vyberú. Sledujte video. Mnohí sa v komentároch zhodli na tom, že Jena a Jason sú najroztomilejšia dvojica.

zdroj: Instagram/jasonderulo

V októbri 2018 sme sa s Jasonom Derulom stretli pred jeho koncerom vo Viedni a poskytol nám exkluzívny rozhovor. Pripomeňte si ho.

 

Komentáre (0)