Kedy tak vyrástol?! Najmladší syn Williama a Kate predtým, ako vyrazil do škôlky

23. 04 2021 10:00 | markiza.sk
Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge so svojimi troma deťmi
Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge so svojimi troma deťmi Foto: Instagram/kensingtonroyal

Rozkošnejší už byť ani nemôže!

Hoci v britskej kráľovskej rodine nepochybne stále panuje smútok za zosnulým princom Philipom, vojvodom z Edinburghu, život pokračuje ďalej. Len štyri dni po jeho rozlúčke, v stredu (21. apríla), sa jeho manželka, kráľovná Alžbeta II., dožila 95. narodenín. Dva dni nato oslavuje najmladší syn princa Williama a Kate, Louis.

DOKUMENT KRÁLOVSKÝ PÁR V NEKLIDNÉM STOLETÍ SLEDUJTE NA VOYO.

Princ Louis z Cambridge má práve dnes (23. apríla) tri roky. Kensingtonský palác pri tejto príležitosti zverejnil nový záber, ktorý vznikol len pred pár dňami. Synček vojvodu a vojvodkyne z Cambridge a braček princa Georgea (7) a princeznej Charlotte (5) je na fotografii usmiaty na malom bicykli s batohom na chrbte tesne predtým, ako prvýkrát vyrazil do škôlky.

Tento jedinečný moment v britskej kráľovskej rodine nezachytil nikto iný než jeho mama Kate.

Louis navštevuje Materskú školu Diany Willcocksovej v londýnskom Kensingtone, ktorá sa nachádza neďaleko Kensingtonského paláca, oficiálneho sídla princa Williama, vojvodkyne Kate a ich rodiny. Toto zariadenie navštevovala aj jeho sestra Charlotte.

zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Radosť a oslavy budú v Buckinghamskom paláci pokračovať. Už v nedeľu (2. mája) oslávi princezná Charlotte šieste narodeniny, prince George 22. júla už ôsme narodeniny.

ROZLÚČKU S PRINCOM PHILIPOM SI POZRITE TU.