Keď neposlúchla, napchali ju liekmi. Britney prehovorila o pekle

24. 06 2021 10:15 | markiza.sk
Britney Spears sa ukázala na verejnosti (apríl 2021)
Britney Spears sa ukázala na verejnosti (apríl 2021) Foto: Profimedia.sk

Speváčka chce, aby jej otec a všetci zúčastnení skončili v base.

Len pred necelým týždňom zverejnila Britney Spears video, v ktorom odpovedala na otázky od svojich fanúšikov. Na otázku, či sa niekedy vráti na pódium a bude opäť spievať a vystupovať, povedala: „Nemám ani poňatia.“ Dodala však, že „si užíva sama seba“, čím chcela dať vedieť, že je v poriadku a nachádza sa v období života, v ktorom je šťastná a spokojná.

Po pozretí spomínaného videa však človek nemusí byť jej fanúšik, aby si všimol nepokoj v jej hlase, roztržité gestá a nervózne prestupy z nohy na nohu. Rovnako nepresvedčivo pôsobia aj jej ďalšie príspevky, ktoré zverejňuje na sociálnej sieti a ktoré hovoria pravý opak. A taká je aj skutočná pravda.

Tridsaťdeväťročná americká speváčka klamala. V stredu (23. júna) vypovedala na losangelskom súde v kauze opatrovníctva jej osoby, ktoré má v rukách jej otec Jamie Spears. Celých 13 rokov je popová princezná zbavená svojprávnosti a nemá povolené prakticky nič.

„Celému svetu som povedala, že som okej, je to lož. Nie som šťastná a nemôžem spať. Mám depresie. Plačem každý deň. Je mojím želaním a snom, aby sa toto všetko skončilo. Chcem späť svoj život,“ povedala na súdnom pojednávaní.

 

„Som skutočne presvedčená, že toto opatrovníctvo je surové. Nemám pocit, že môžem žiť naplno svoj život,“ pokračovala. V jej výpovedi odznelo, že chce, aby terapeut prišiel k nej domov a nie je ochotná ísť na kliniku do Westlaku. Priznala, že bola schválne vystavovaná miestam, aby bola všetkým na očiach. „Potrebujem vašu pomoc,“ povedala.

Britney ďalej poznamenala, že sa cíti „šikanovaná, prehliadaná a sama“. „Nie som šťastná, nemôžem spať. Som nahnevaná, je to šialené. Môj otec a ktokoľvek, kto je zapletený do tohto opatrovníctva vrátane môjho manažmentu... Mali by skončiť v base,“ šokovala výpoveďou.

„Urobili veľmi dobrú prácu, keď zneužívali môj život, cítim, že by malo byť pojednávanie verejné a mali by počúvať, čo im musím povedať. Za posledné dva roky sa toho udialo veľa. Nemyslím si, že som bola vypočutá v akomkoľvek bode, keď som bola na súde naposledy,“ tvrdila.

„Naposledy čo som s Vami hovorila [sudkyňa Brenda Penny] mi dalo pocit, akoby som bola mŕtva. Len chcem svoj život naspäť. Stačilo,“ povedala otvorene.

Speváčka, ktorá 2. decembra tohto roku oslávi 40. narodeniny, to prirovnala k nelegálnemu obchodovaniu s ľuďmi. Povedala, že si chce najať vlastnú (súdnu) radu, chce podať žalobu na svoju rodinu a všetkých ľudí, ktorí mali čokoľvek dočinenia so súdom, chce, aby bolo opatrovníctvo ukončené bez akejkoľvek ďalšej analýzy.

Britney okrem predchádzajúcich vyjadrení šokovala aj tým, keď povedala, že má v tele vnútromaternicové teliesko. „Nedovolia mi mať dieťa a moji opatrovníci mi nedovolia ísť k doktorovi, aby mi ho vybrali,“ povedala. Podľa jej slov sa chce vydať a mať ďalšie dieťa.

Okrem toho nemôže vídať svojich priateľov a nemenej šokujúci je aj fakt, že jej podávali lítium, keď nespĺňala príkazy svojho tímu.

„Lítium je liečivo, ktoré sa vo všeobecnosti používa na stabilizovanie chorobne povznesenej nálady, agresivity a tiež zrýchleného toku myšlienok. Rovnako prispieva k stabilite nálady,“ ozrejmila farmaceutka L. Hriciková.

Vo videu nižšie si môžete vypočuť záznam výpovede Britney Spears z 23. júna.

Britney na fotke so svojimi dvoma synmi - Seanom Prestonom (15) a Jaydenom Jamesom (14):

DOKUMENT OSLOBOĎTE BRITNEY SPEARS SLEDUJTE NA VOYO.

 

Komentáre (0)