Nicole Scherzinger sa „nekašle“. Ukázala sa tak, ako si jej kolegyne netrúfnu

25. 07 2021 10:00 | nb
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger Foto: Instagram/nicolescherzinger
Nicole na dovolenke Havaji.
Nicole Scherzinger a Thom Evans
Nicole Scherzinger a Thom Evans

Ani v tomto stave nepotrebuje filter.

Nicole Scherzinger akoby popierala starnutie. Porotkyňa, tanečnica a najmä speváčka má 42 rokov, no aj prvé vrásky ju obchádzajú. Táto krásna žena, ktorá mala dlho smolu v láske a niekoľko rokov tvorila pár s pretekárom Lewisom Hamiltonom, zdá sa, našla opäť šťastie.

Jej aktuálnym priateľom je bývalý hráč rugby, bitský fešák Thom Evans, ktorý ju dokonca predstavil rodičom. Thom, ktorý vyzerá ako antická socha, však Nicole nezatieni. Na pohľad sú dokonalým párom a fanúšikov zásobujú fotkami zo spoločných zážitkov, na ktorých to vyzerá, že sa k sebe hodia aj inak než vizážou.

TIP: Známy raper krstil album. Jeho sexy polovičke takmer vypadol dekolt

Speváčka vyzerá perfektne dokonca aj vtedy, keď sa z jej tváre leje pot. Aktuálne zverejnila fotku, na ktorú by si trúfla len máloktorá jej kolegyňa. Úplne prepotená po šporotvom výkone vo fitku vyzerá výborne, no v popise priznáva, že ani pre ňu nie je každý deň prechádza ružovou záhradou. V ťažkých chvíľach jej pomáha práve pohyb.

„Necítim sa v poslednom čase práve najlepšie, takže som si potrebovala vyčistiť hlavu a vypotiť to. Našla som svetlo, cítila som sa skvele, nešlo odolať. Nikto to za vás nespraví, tak sa o seba starajte a robte to pre seba," napísala odkaz fanúšikom, ktorým týmto chcela motivovať, aby na sebe pracovali a nestrácali chuť.

Zdroj: Instagram/nicolescherzinger

TIP: Sexica Júlia zo SuperStar. Takto vyzerá dnes