Herec verejne ohovoril slávnu kolegyňu. Pracovať s ňou bolo peklo

21. 01 2022 15:00 | nb
Jessica Alba
Jessica Alba Foto: Profimedia.sk
Jessica s manželom Cashom Warrenom
Jensen Ackles s manželkou
Michael Weatherly

Až teraz sa na verejnosť dostal príbeh spred rokov. Herečka bola v tej dobe zasnúbená s ešte známejším kolegom.

Herec Jensen Ackles nie je v našich končinách veľmi známy, no za sebou má účinkovanie v rôznych amerických seriáloch filmoch, okrem iného aj v Dark Angel s Jessicou Albou. Tá svárnila hlavnú postavu a v čase svojej najväčšej slávy mala aj patričné maniere. Herec si zaspomínal na rok 2000, kedy spoločne nakrúcali. Jednoduché to preňho rozhodne nebolo.

Počas nahrávania podcastu v januári 2022 moderátorovi prezradil, že Jessica mu to na pľaci neuľahčovala. Údajne však nešlo o to, že ho neznášala, bolo skôr podpichovanie.

„Bol som nováčik na scéne a ako svoj terč si ma vybrala tá najväčšia hviezda. Zažil som to najväčšie tyranizovanie, aké si viete predstaviť medzi súrodencami. Bola veľmi uštipačná a označovala ma za akýsi doplnok na scéne, na ktorý treba povesať oblečenie. Dávala najavo, že nie som na scéne až taký potrebný, že som len na okrasu,“ povedal herec.

TIP: Marek Fašiang o druhom dieťati a termíne svadby. Povedal, kedy sa ožení

Toho Jessicino správanie natoľko šokovalo, že sa musel naučiť proti tomu brániť. „Tým, ako som na ňu postupne začal reagovať, som nakoniec získal jej rešpekt, no tie žabomyšie vojny sa úplne neskončili. Mám Jess veľmi rád, hoci tým, čo som teraz povedal, si zjavne protirečím. Naozaj je to tak a viem, že v tej dobe bola pod veľkým tlakom, bola mladá a v komplikovanom vzťahu, to všetko v jej správaní podľa mňa zohralo úlohu,“ povedal Jensen.

V tej dobe 19-ročná Jessica randila s kolegom, ktorý tiež účinkoval vo filme Dark Angel. Bol to fešák Michael Watherly, známy najmä z detektívnych seriálov. A hoci sa dvojica po premiére filmu rozišla, istý čas boli zasnúbení. Herečka dodnes nechápe, ako mohla súhlasiť.

„Neviem, prečo som sa zasnúbila. Bola som panna, on bol o 12 rokov starší, asi som si myslela, že on vie, čo je pre mňa najlepšie. Ani moji rodičia z toho neboli nadšení,“ okomentovala to spätne Jessica. Tá je dnes trojnásobnou mamou v šťastnom manželstve.

TIP: Nečakané odhalenie: Sajfa prehovoril o svojich prvých sexuálnych zážitkoch

Jessica dnes:

Zdroj: Instagram/jessicaalba