Neuveriteľné! Hviezda Sám doma odhalila počet zákrokov na tvári

19. 05 2022 11:30 | zp
Catherine O‘Hara s Macaulayom Culkinom vo filme Sám doma.
Catherine O‘Hara s Macaulayom Culkinom vo filme Sám doma. Foto: Profimedia.sk
Catherine O‘Hara
Catherine O‘Hara
Catherine O‘Hara

V Hollywoode je zrejme bez konkurencie.

Kanadsko-americká herečka Catherine O‘Hara, ktorú azda najviac preslávila rola pani McCallisterovej vo filmoch Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku, si s hollywoodskym trendom večnej mladosti a dokonalosti nerobí žiadne vrásky. A ak jej náhodou nejaké na tvári pribudnú, zrejme nad nimi len mávne rukou. Žiadne iné kroky totiž proti nim nepodstupuje a zákroky už vôbec nie!

Herečka sa v nedávnom rozhovore pre kanadskú televíznu reláciu vyjadrila, že jej tvár je bez zákrokov a do rúk plastických chirurgov sa neplánuje zveriť ani v budúcnosti. „V prvom rade mám šťastie, že som nažive, a preto sa netrápim starnutím,“ zhodnotila v rozhovore. „Som čudná v tom, že som si nikdy nič neurobila s tvárou,“ doplnila.

Catherine O‘Hara
Foto: Profimedia.sk
 

S humorom dodala, že je ochotná dať sa napichať len v jedinom prípade. „Nechcem ísť na operáciu a nechcem si dať pichnúť iné ihly ako akupunktúrne. Verím, že by sme mali prijať a rešpektovať vek a milovať sa zaň,“ uviedla šesťdesiatosemročná herečka, ktorej sympatie medzi fanúšikmi po tomto rozhovore zaručene narástli. Ešte stále je veľmi málo odvážnych žien, ktoré vo filmovom biznise razia cestu prirodzenosti a ktovie, či v Hollywoode nie je v tomto klube len jedna z pár.