Modelka po rokoch prehovorila: Prebrala muža známej speváčke?

29. 09 2022 15:00 |
Bieberovci
Bieberovci Foto: Profimedia.sk

Konečne raz a navždy ukončila všetky špekulácie.

Hailey Bieber sa rozhodla prehovoriť a ukončiť raz a navždy všetky špekulácie. Modelka a manželka Justina Biebera sa objavila v podcaste Alexa Coopera Call Her Daddy, kde sa venovali rôznym témam a jednou z nich boli aj klebety ohľadom jej polovičky a údajnej drámy s jeho ex Selenou Gomez.

Aj keď sa popísalo toho veľa a mnohí si stále myslia, že Hailey a Selena sa nemusia a majú medzi sebou napätie, nie je to pravda. Podľa slov modelky nie je medzi nimi žiadna dráma a dokonca sa spolu po svadbe s Justinom, ktorú mali pred štyrmi rokmi, aj rozprávali.

ipiccy_image.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

„Rešpektujem ju, nie je medzi nami žiadna osobná dráma,“ povedala 25-ročná hviezda, ktorá si je dobre vedomá toho, čo sa hovorí a je s tým zmierená, pretože vie, aká je pravda a že nie je medzi nimi nič nevypovedané.

Hailey sa taktiež vyjadrila k rečiam, že vraj Justina Selene prebrala a začal a s ním randiť v čase, kedy mal údajne so speváčkou oficiálne vzťah. Mnohí za to modelku kritizovali. Tá však jasne povedala, že nikdy nebola s nikým, kto by bol ešte v inom vzťahu.