Česká herečka prehovorila o poriadne drsnej erotickej scéne

09. 12 2022 11:30 | markiza.sk
Erotické scéna v minisérii Kráľ Šumava
Erotické scéna v minisérii Kráľ Šumava Foto: Voyo
Premiéra Kráľ Šumavy
Premiéra Kráľ Šumavy
Premiéra Kráľ Šumavy

Ako prežívala intímne chvíle pred kamerou?

Premiéra novej minisérie Král Šumavy na Voyo je už dnes. Prvú časť sfilmovaného príbehu o šumavskom prevádzačovi Josefovi Hasilovi si určite nenechajte ujsť. Príbeh je nakrútený podľa skutočnej udalosti na motívy knihy Návrst krále Šumavy od Davida Jana Žáka a zachytáva udalosti, ktoré sa odohrali v priebehu necelých piatich rokov po nástupe komunistickej strany. Skutočný Josef Hasil boj s režimom prežil a utiekol do Ameriky, kde len prednedávnom zomrel.

Jednu z hlavných postáv si zahrala česká herečka Kristýna Ryška. Pre Vlastu sú jedinou chvílou útechy momenty strávené práve s Josefom. Ako ju vníma sama herečka? Kristýna sa s hlavným predstaviteľom objaví v poriadne horúcej scéne. Ako sa jej milostná scéna natáčala a čo oceňuje na spolupráci s režisérom Davidom Ondříčkom?


Pozrite si horúcu scénu:

 

O trojdielnej minisérii:

Je jar 1948, ešte neodznela radosť z mieru, a už sa Východ aj Západ boja tretej svetovej vojny. Oba svety od seba oddeľujú hlboké lesy Šumavy. V kuchyni Zboru národnej bezpečnosti vo Zvonkovej slúži dvadsaťštyriročný kuchár Josef Hasil. Divoký chlapec. Stihol už zažiť vojnu v nemeckom pracovnom lágri aj ako spojka medzi partizánmi. Teraz túži predovšetkým po zábave, dobrodružstve, voľnosti. To posledné, o čo sa zaujíma, je politika.

Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja už 9. decembra na Voyo. Pozrite si prvé zábery:

 

Viac sa dozviete v najnovšom Voyo News: