• Vysielanie
  • Nová stanica Markíza KLASIK je tu: Poznáme dátum štartu!

Nová stanica Markíza KLASIK je tu: Poznáme dátum štartu!

Si televízny klasik? Odteraz už neprepneš!

Televízna rodina skupiny Markíza sa už od pondelka 15. júla 2024 rozrastie o ďalšieho člena, ktorým sa stane úplne nová stanica Markíza KLASIK. Na slovenské obrazovky sa vďaka nej vrátia osvedčené televízne značky, z ktorých mnohé nadobudli doslova kultový charakter. Pripravte sa na poriadnu nádielku legendárnych seriálov a filmov, ale aj nezabudnuteľných televíznych šou, ktoré nepochybne potešia každého, kto je skutočný „klasik“.

TV Markíza oslávi tento rok už neuveriteľné 28. narodeniny a za ten čas ponúkla obrovské množstvo programov, ktoré stoja za to, aby sme si ich opäť pripomenuli. Markíza KLASIK prinesie najmä overené tituly zo zahraničnej produkcie, doplnené o klasickú slovenskú a českú televíznu zábavu. Zameraná bude na cieľovú skupinu všetkých milovníkov televíznej klasiky, primárne vo veku od 35 do 64 rokov.

Markíza KLASIK bude vysielať 24 hodín denne na území Slovenska prostredníctvom operátorov platených káblových, satelitných a IPTV televíznych služieb, výlučne iba vo Full HD kvalite. Sledovanosť novej stanice bude štandardne meraná v rámci spoločnosti PMT.

Sledujte novinky o Markíza KLASIK na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/markizaklasik

Skupina Markíza v súčasnosti na Slovensku prevádzkuje televízie Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a špeciálne pre český trh je určená stanica Markíza International. Obchodne tiež zastupuje českú televíziu Nova International a prémiové športové stanice Nova Sport 3 SK, Nova Sport 4 SK a Nova Sport 5 SK.

Veríme, že Markíza KLASIK sa stane skvelým novým dieťaťom v našej televíznej rodine a že bude atraktívna nielen pre divákov a diváčky po celom Slovensku, ale aj pre vás.

Najnovšie videá