14. 12 2015 10:58 | Kamil Konkoľ

Vianočný darček od skupiny Desmod v predstihu: Počúvajte nový song Anjel

Kapela prezradila možný názov pripravovaného albumu.

DESmod
DESmod Foto: Facebook.com/DESmod

Úspešná slovenská kapela DESmod na čele s Máriom ´Kulym´ Kollárom zverejnila lyric video k novému singlu s názvom Anjel. Pesnička je ochutnávkou pripravovaného albumu, ktorý by sa podľa informácií z oficiálneho facebookového profilu, mohol volať Molekuly zvuku.

Melódia k pesničke Anjel vznikla dávnejšie, už to bude asi aj rok... Ale text som napísal len nedávno, prezradil Kuly. Nový album je v procese. Chceli by sme ho skompletizovať v marci, možno apríli a vydať v máji, dodal frontman na margo nového cédečka.

Prezradil takisto, že DESmod sa ako kapela chce posunúť opäť o niečo vpred. Príprava nových pesničiek je v plnom prúde, chuť tvoriť je obrovská, máme nové nápady a chystáme celkom nový zvuk, dodal na záver Kuly, ktorý sa už čoskoro stane druhýkrát otcom.

DESmod vydali posledný štúdiový album v roku 2011 pod názvom Iný rozmer. Nasledoval Javorový album so známymi pesničkami v nových verziách a ako posledná vyšla dvojdisková Výberovka.

Minulý týždeň sa v centre Bratislavy konala media party. Zišli sa známe tváre z Búrlivého vína, markizácki moderátori a redaktori, nechýbala ani víťazka SuperStar!

Emma Drobná vydá tento týždeň debutový album. Pozrite sa, ktoré skladby zo speváckej šou sú na zozname. Prvé CD tohtoročnej SuperStar už v piatok!

Tešíte sa na Vianoce? Oddýchnite si pri sledovaní TV Markíza. Pripravili sme si pre vás niekoľko veľkolepých premiér. Bude sa na čo pozerať!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?