Krutá realita: Jennifer Aniston zverejnila fotku z lôžka, na všetkých má prosbu

Krutá realita: Jennifer Aniston zverejnila fotku z lôžka, na všetkých má prosbu

Servítku si pred ústa rozhodne nedávala.

Hoci by sa mohlo zdať, že ochorenie COVID-19 je na ústupe, nie je to vôbec pravda. Vo svete narastá počet infikovaných a absolútne nič by sme nemali brať na ľahkú váhu. Predsa len kým bude k dispozícii vakcína proti novému koronavírusu, ešte to istý čas potrvá.

Jennifer Aniston patrí nepochybne k tým známym ľuďom, ktorí v týchto časoch využívajú sociálnu sieť na šírenie osvety. Päťdesiatjedenročná americká herečka zverejnila najnovšie fotku, na ktorej je jej kamarát Kevin na lôžku a pripojený na prístrojoch. Záber je autentický ako aj slová, ktoré k nemu pridala.

„Toto je náš kamarát Kevin. Úplne zdravý, nemal žiadne skryté zdravotné problémy. Toto je COVID. Je to skutočné,“ napísala v popise fotky hviezda seriálu Priatelia.

„Nemôžeme byť takí naivní a myslieť si, že tomu dokážeme utiecť... ak to teda chceme ukončiť a to chceme, však? Krok, ktorý môžeme podniknúť, je, PROSÍM, noste to poondiate rúško,“ nedávala si servítok pred ústa.

„Myslite na tých, ktorí trpeli týmto hrozným vírusom. Urobte to pre svoju rodinu. A najmä pre seba. Covid zasahuje všetky vekové kategórie,“ pokračovala Jenn.

Ako dodala, fotografia vznikla na začiatku apríla. Zároveň sa poďakovala Bohu za to, že jej kamarát je už takmer vyliečený. „Ďakujem vám všetkým za vaše modlitby,“ dodala.

Okrem fotky jej kamaráta Kevina zverejnila aj spoločnú fotku s jej kamarátkou Courteney Cox, pričom obe majú na tvárach rúška.

Na ďalšiu fotku sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/jenniferaniston

Najnovšie videá