• TV Markíza
  • Legendárny Superman sa vzdal kariéry. Jedna vec bola pre neho dôležitejšia

Legendárny Superman sa vzdal kariéry. Jedna vec bola pre neho dôležitejšia

Legendárny Superman sa vzdal kariéry. Jedna vec bola pre neho dôležitejšia

Superhrdinom sa stal radšej v skutočnom živote.

Pred rokmi azda nebol televízny divák, ktorý by ho nepoznal. Americký herec Dean Cain sa preslávil ako Clark Kent v legendárnom seriáli Superman, ktorý si našiel fanúšikov po celom svete. Hoci mu úloha Supermana otvorila dvere k prvotriednym hereckým ponukám, pre Caina sa stalo prioritou niečo iné a z filmového sveta sa radšej stiahol, aby bol superhrdinom v skutočnom živote.

TIP: VÍŤAZKA SPEVÁCKEJ ŠOU OZNÁMILA KRÁSNU NOVINU. JE Z NEJ MAMA!

Herec sa stal v roku 2000 otcom, syna Christophera mu porodila vtedajšia priateľka, španielska modelka a playmate Samantha Torres. Nebola to láska na celý život a dvojica zviedla boj o opatrovníctvo, na ktorého konci získal do výhradnej starostlivosti syna práve Cain.

Cain, poznačený vlastným detským životným príbehom, odmietal, aby nebol súčasťou synovho života. Herca vychoval nevlastný otec, biologickú rodinu opustil krátko po narodení a s Cainom sa nikdy viac nestretol. Herec nechcel, aby sa stal súčasťou podobného príbehu a hoci v herectve pokračoval, odkedy sa mu narodil syn, zostalo na druhom mieste.

Zdroj: Instagram/deuces1966

„Posledných 18 rokov mojej kariéry bolo založených na tom, že som v prvom rade otec a až potom herec,“ vyjadril sa v minulosti pre Closer Weekly. Cain svoje rozhodnutie nikdy neľutoval, úlohu otca na plný úväzok si vychutnával. „Som tam. Som veľmi prítomný otec a nikdy by som to nerobil inak,“ dodal.

Vďaka tomu sa medzi otcom a synom vytvorilo silné puto, ktoré ide príkladom iným. „Ľudia sú ako ,O nič si sa neusiloval?‘ Jasné, túžil som po živote!“ vyhlásil Cain, ktorý má v životných prioritách jasno od počiatku.

Zdroj: Instagram/deuces1966

Najnovšie videá