Šialená jazda hollywoodskej hviezdy. Auto zachvátili plamene, je v kritickom stave!

Šialená jazda hollywoodskej hviezdy. Auto zachvátili plamene, je v kritickom stave!
Zdroj: Profimedia.sk/ Youtube/ Fox 11 Los Angeles

Hviezda bola pravdepodobne pod vplyvom.

Herečka Anne Heche narazila so svojím Mini Cooperom do garáže a následne do obytného bloku. Auto zachvátil oheň. Z vraku ju vyťahovali hasiči. Anne skončila s rozsiahlymi popáleninami v nemocnici. Je v kritickom stave a leží na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Internetom kolujú šokujúce zábery zhoreného vraku jej auta, ktoré odtiali k živému plotu oproti škole v oblasti Mar Vista. Na skorších záberoch je tiež vidieť herečku pred nehodou. V aute v držiaku na poháre u nej zachytili fľašu s vodkou. Na jednom z videí je vidieť, ako šialene uháňa so svojím autom po ulici Mar Vista chvíľu pred osudným nárazom. Informuje TMZ.com.

FOTO:  Profimedia.sk

Na snímke: Anne Heche tesne po prvom náraze.

Keď Anne najskôr narazila do garáže, ponáhľali sa k nej miestni obyvatelia. Jeden z nich ju poprosil, aby vystúpila z auta. Ona ho odignorovala, znovu naštartovala, zaradila spiatočku, dupla na plyn a vyštartovala. Stihli si ju odfotiť a na záberoch pôsobí Anne omámene. Podozrivá bola aj fľaša, ktorú mala v držiaku na poháre. Pravdepodobne v nej bol alkohol.

Herečka chvíľu nato opäť v rýchlosti zišla z cesty, prerazila živý plot a narazila do neďalekého domu v bloku 1880 South Walgrove Avenue. Náraz spôsobil výbuch a auto skončilo v plameňoch.

Hasičský zbor v Los Angeles uviedol, že 59 hasičom trvalo 65 minút, kým uhasili plamene a zachránili dospelú ženu, ktorá sa nachádzala vo vozidle. Plamene totiž zasiahli aj dom, do ktorého Anne narazila.

Na leteckých záberoch je vidieť herečku s popáleninami na chrbte, ako sa zvíja v bolestiach. FOTOGRAFIE VRAKU NÁJDETE V GALÉRII.

K dispozícii sú aj videá z kamier na domoch, na ktorých je zachytené, ako sa herečka šialenou rýchlosťou rúti po ulici:

Americká televízia Fox na svoje kamery vo vrtuľníka zachytila dianie po nehode:

Herečka Anne Heche, rodáčka z Aurory v Ohio, si naposledy zahrala v akčnom filme 13 Minutes po boku Thory Birch, Amy Smart či Willa Peltza. V januári 2018 si prešla veľmi nepekným rozvodom s Jamesom Tupperom. Pár bol spolu 10 rokov a majú 13-ročného syna Atlasa.

Anne bola v 90. rokoch známa aj svojím románikom s moderátorkou a komičkou Ellen DeGeneres. Dvojica sa spolu objavila na premiére herečkinho filmu Sopka v roku 1997. Tvrdila, že pre tento vzťah sa dostala na čiernu listinu Hollywoodu.

Po rozchode s Ellen herečku našli nesúvisle bľabotajúcu v kalifornskej púšti. Potácala sa v cudzom dome a skončila v nemocnici len pár hodín po rozchode s komičkou. Herečka údajne užila extázu.

Neskôr otvorene prehovorila o svojich problémoch s alkoholom a drogami či promiskuite. Podľa jej slov robila všetko, čo mohla, aby sa zbavila hanby. Za jej bolestivé rozhodnutia môže škaredé detstvo, v ktorom ju sexuálne zneužíval jej otec Donald Heche.

„Nie som blázon, ale vediem bláznivý život. Vyrastala som v šialenej rodine a trvalo 31 rokov, kým som sa toho šialenstva zbavila. Mala som svet fantázie, do ktorého som utekala. Svoju druhú osobnosť som nazvala Celestia. Verila som, že som z inej planéty. Myslím, že vtedy som bola šialená,‟ povedala herečka v rozhovore pre ABC News v roku 2001.


Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá