• TV Markíza
  • Jennifer Aniston prvýkrát prehovorila: Podstúpila umelé oplodnenie

Jennifer Aniston prvýkrát prehovorila: Podstúpila umelé oplodnenie

Jennifer Aniston prvýkrát prehovorila: Podstúpila umelé oplodnenie

Roky ju všetci sledujú, kedy už bude mamou.

Jennifer Aniston nemá čo skrývať! Aj tak by sa dal opísať jej najnovší rozhovor pre Allure, v ktorom sa otvorila ako nikdy predtým. Obľúbená herečka prehovorila o túžbe a snahe stať sa mamou, priznala, že podstúpila umelé oplodnenie a nevynechala ani tému rozvodu s Bradom Pittom.

Hviezda seriálu Priatelia bez okolkov povedala, že ju roky trápili všetky tie články a klebety o tom, že je karieristka, ktorá nechce mať dieťa. V skutočnosti sa o to pokúšala všetkými možnými spôsobmi.

Túžila po dieťati a robila všetko pre to, aby ho mala

„Snažila som sa otehotnieť. Bola to pre mňa náročná cesta,“ povedala Jenn, ktorá sa počas tejto náročnej cesty ešte musela aj vyrovnať s akousi verejnou kontrolou. Jej fanúšikovia a novinári ju dlhé roky sledovali, či už je tehotná, pýtali sa jej, kedy konečne bude mamou a cudzie ženy sa „starali o jej maternicu viac ako tú svoju“.

„Všetky tie roky špekulácií... Bolo to naozaj ťažké. Podstúpila som IVF, pila som čínske čaje. Dala som do toho všetko a urobila by som čokoľvek, keby mi niekto povedal, zamraz si vajíčka. Urob si láskavosť. Dnes som tu a loď už odplávala. Avšak nič neľutujem. V skutočnosti cítim aj úľavu, pretože na to už nemusím myslieť a nemusím si hovoriť, veď možno, možno, možno...“ pokračovala.

Roky frustrácie

Jennifer priznáva, že bola veľmi frustrovaná z toho, že musela čítať všetky tie titulky novín o tom, že chce byť len hviezdou a rodina jej nič nehovorí. Mnohí dokonca označovali za dôvod jej rozvodu s Bradom Pittom to, že mu nedala dieťa. „Len som sa starala o svoju kariéru. Nedajbože, aby bola žena úspešná a nemala dieťa. A dôvod, prečo ma opustil manžel, bol ten, že som mu nedala dieťa. Toto sú absolútne klamstvá. V tejto chvíli nemám čo skrývať,“ priznala v rozhovore.

Keď prišla reč na manželstvo, herečka povedala vetu „Nikdy nehovor nikdy“, no potom dodala, že o to nemá záujem. Priznala však, že by chcela vzťah: „Sú chvíle, kedy sa chcem jednoducho schúliť do klbka a cítiť podporu. Bolo by úžasné prísť domov, padnúť niekomu do náručia a povedať, že to bol ťažký deň.“

Trauma z rozvodu rodičov

Jennifer bola vydatá dvakrát, najskôr v rokoch 2000 až 2005 za Brada Pitta a potom v rokoch 2015 až 2017 za Justina Therouxa, s ktorým doteraz nemajú doriešený rozvod.

V úprimnom rozhovore sa tiež veľmi podrobne rozrečnila o traume z rozvodu rodičov a z detstva. Podľa jej slov už odpustila mame aj otcovi, aj keď ju to veľmi ovplyvnilo. Chápe však, že v tej dobe sa ľudia nestarali o svoje duševné zdravie a nevyhľadávali psychológov a terapeutov.

Najnovšie videá