Veľkolepá oslava obľúbenej herečky: Brad Pitt v netradičnom odeve

Veľkolepá oslava obľúbenej herečky: Brad Pitt v netradičnom odeve
Zdroj: Instagram/kaleycuoco

Tehotná herečka si čas s najbližšími užila.

Kayley Cuoco sa čoskoro stane po prvý raz mamou a tehotenstvo jej mimoriadne pristane. Tridsaťsedemročná Herečka, ktorú preslávila rola v úspešnom sitcome Teória veľkého tresku, žiari ako nikdy predtým a je zrejmé, že prežíva jedno z najlepších období vo svojom živote.

Vlani v októbri sa spolu s priateľom Tomom Pelphreyom pochválili, že sa stanú rodičmi a dokonca rovno prezradili aj pohlavie. Teraz svojmu dievčatku usporiadali prvú párty a bolo to veľkolepé.

„Včera večer sme oslávili nášho budúceho jednorožca obklopení neuveriteľnými priateľmi, rodinou a zvieratami v tom najočarujúcejšom prostredí,“ napísala herečka na sociálnej sieti a pripojila niekoľko fotografií z baby shower. „Ďakujem veľmi špeciálnej skupine ľudí, ktorí z toho urobili noc, ktorú si budeme všetci pamätať do konca života,“ dodala.

Oslava sa konala pod krásne osvetleným veľkým stanom s úžasnou kvetinovou výzdobou a hostí zabávala živá hudba. Cuoco si na špeciálnu príležitosť obliekla jasnoružové krátke šaty a nestrácala dobrú náladu. Prekvapení bolo počas celého večera viac než dosť a aj v podobe špeciálnych hostí.

Na oslave sa objavil aj hollywoodsky herec Brad Pitt, ktorý prišiel priateľov pozdraviť v netradičnom odeve. Večer si užil v modrom overale a s úsmevom na tvári a s viacerými hosťami sa bez problémov fotografoval.

Fotografiu herca nájdete vo fotogalérii.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá