• TV Markíza
  • Mario Cimarro nebude iba v Let's Dance. Televízia Doma prinesie legendárnu telenovelu Skrytá vášeň a jej úplne nové pokračovanie

Mario Cimarro nebude iba v Let's Dance. Televízia Doma prinesie legendárnu telenovelu Skrytá vášeň a jej úplne nové pokračovanie

Mario Cimarro nebude iba v Let's Dance. Televízia Doma prinesie legendárnu telenovelu Skrytá vášeň a jej úplne nové pokračovanie

Slávny príbeh lásky a vášne sa vďaka televízii Doma vracia na slovenské obrazovky, v programovej štruktúre vystrieda nemenej kultovú telenovelu Divoký anjel.

Jedna z najobľúbenejších a najúspešnejších telenoviel je späť! Traja bratia, tri sestry a tri neobyčajné príbehy plné vášne, ktorá nezostane skrytá. Kolumbijskú telenovelu Skrytá vášeň bezpochyby milujú všetci – ženy pre charizmatických hrdinov, muži kvôli očarujúcim hrdinkám. A stále sa k nej radi vracajú. Túžba po pomste, ktorá lomcuje bratmi Reyesovcami za smrť milovanej sestry, natrafí na obrazovkách televízie Doma znovu na nečakanú prekážku - lásku v podobe sestier Elizondových. Seriálovú legendu si budú môcť diváci a diváčky vychutnávať už od pondelka 30. januára 2023, vždy od pondelka do piatka o 20:30 hod., a to hneď v dvoch častiach za sebou.

„Televízia Doma prináša okrem špičkových tureckých seriálov aj to najlepšie zo sveta latinskoamerických telenoviel. Medzi kultové a celosvetovo mimoriadne obľúbené telenovely patrí aj Skrytá vášeň, pričom diváci a diváčky sa k nej dodnes radi vracajú. Po skončení nemenej legendárneho Divokého anjela sa preto už na konci januára 2023 môžu tešiť na veľký návrat nezabudnuteľného príbehu lásky a vášne,“ povedala programová riaditeľka skupiny Markíza Silvia Majeská. „A najlepšia správa na koniec, na pôvodný seriál plynulo nadviažame novými časťami, ktoré vznikli takmer dve desaťročia po tom, čo bratia Reyesovci našli lásku so sestrami Elizondovými uprostred plánu pomstiť smrť ich sestry. Rok 2023 bude preto veľkým sviatkom pre všetkých fanúšikov a fanúšičky Skrytej vášne. Tešiť sa môžu na všetky známe tváre a predstaví sa im aj nová generácia Reyesovcov,“ dodala.

Skrytá vášeň vzala obrazovky útokom v roku 2003 a okamžite sa stala hitom, predala sa do viac než 100 krajín a zamilovali si ju aj diváci na Slovensku. Verných fanúšikov si zachovala aj po takmer dvadsiatich rokoch a tí sa dožadovali nových príbehov. A aj sa dočkali: v roku 2022 americká stanica Telemundo vo veľkom štýle uviedla pokračovanie tejto seriálovej legendy.

Nová Skrytá vášeň sa kompletne natáčala v malebnom historickom mestečku v Kolumbii, o krásne scenérie nie je núdza. Čo je však najlepšie, ponuku zahrať si v seriáli prijali všetci kľúčoví herci známi z pôvodnej série. A to vrátane príťažlivého a charizmatického kubánskeho herca Maria Cimarra, ktorý si tak opäť zopakoval svoju legendárnu rolu Juana Reyesa.

Cimarra so Slovenskom nespája len nehasnúci úspech tejto kultovej telenovely, ale aj snúbenica Bronislava Gregušová, s ktorou má dcérku Brianu. V roku 2018 spôsobil v Markíze doslova ošiaľ, keď prijal pozvanie na tradičný Deň otvorených dverí. Už túto jar sa na Slovensko opäť vráti nielen prostredníctvom Skrytej vášne, ale aj ako jeden z hviezdnych súťažiacich vo veľkolepej tanečnej šou Let's Dance. Jeho fanúšikovia a najmä fanúšičky sa tak v najbližších týždňoch a mesiacoch naozaj majú na čo tešiť!

PR oddelenie skupiny Markíza

 

Najnovšie videá