• TV Markíza
  • Hviezda seriálu Priateľov takmer zomrela

Hviezda seriálu Priateľov takmer zomrela

Hviezda seriálu Priateľov takmer zomrela

Skončil na prístrojoch.

Milujú ho státisíce ľudí po celom svete, no len málokto vie, aký boj roky zvádza. Matthew Perry, predstaviteľ legendárneho Chandlera zo seriálu Priatelia, napísal autobiografiu, kde sa otvoril, úprimne prehovoril o temnej stránke svojho života a o boji, ktorý takmer prehral.

My teraz prinášame dojemný rozhovor, v ktorom odhalil aj to, na čo by najradšej zabudol. Rozhovor Matthew Perry: Spoveď nájdete na Voyo.

Herec bol roky závislý od alkoholu a liekov. V čase najväčšej slávy, kedy mal prežívať to najkrajšie obdobie života, v skutočnosti balansoval medzi životom a smrťou. Jeho potreby sa vystupňovali tak, že za deň bol schopný zjesť 55 liekov a zapiť to litrom vodky.

Za roky podstúpil niekoľko liečení, počas nakrúcania Priateľov bol napríklad päť mesiacov vkuse na odvykačke, odkiaľ ho dovážali na nakrúcanie scén. Napríklad priamo z liečenia išiel natáčať svadbu s Monicou, na čo spomína v dobrom, pretože bol triezvy.

FOTO:  Profimedia.sk

Keď skončili Priatelia, bol čistý a myslel si, že ho nič neprekvapí a to bola pasca. Prišiel moment, ani už sám nevie aký, kedy siahol po lieku a už to išlo opäť dole kopcom. Až v roku 2018 skončil na pohotovosti, kde sa zvíjal na zemi, prasklo mu tam hrubé črevo a museli ho dať na prístroje, čo je posledná vec pred smrťou.

V ten deň takto dopadli ďalší štyria pacienti a ani jeden z nich neprežil. Druhú šancu na život dostal len Matthew. A je si toho dobre vedomý. Po 14 dňoch sa prebral z kómy a bol päť mesiacov v nemocnici. Ani jednu chvíľu tam však nebol sám.

Do dnešného dňa podstúpil 14 operácií a mal veľké problémy so zubami. Pár dní pred nakrúcaním stretnutia Priateľov po rokoch podstúpil zákrok, pre ktorý sa počas nakrúcania naozaj necítil dobre, a preto nebol v dobrej kondícii.

Viac sa dozviete už teraz na Voyo.

Najnovšie videá