• TV Markíza
  • Štýlové kombinácie s džínsami, ktoré budú túto jar trendy

Štýlové kombinácie s džínsami, ktoré budú túto jar trendy

Štýlové kombinácie s džínsami, ktoré budú túto jar trendy

S príchodom jari prichádza aj čas na zmenu šatníka. Vymeňte zimné oblečenie za jarné a vneste do svojich každodenných outfitov farby. Dnes sa spoločne pozrieme na štýlové jarné kombinácie, kde tvoria základ dámske džínsy. S čím ich nosiť a čo bude túto sezónu trendy, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Denimové kombinácie, ktoré si zamilujete

Hlavným trendom tejto jari budú denimové kombinácie. Skombinujte džínsy House Brand s denimovou košeľou alebo topom. Kedysi neprípustná kombinácia si našla svoje miesto v tohtoročných trendoch. Ak túžite vynikať, nebojte sa odvážnych strihov a netradičných džínsov s nízkym pásom alebo zvonovými nohavicami. O zaujímavejšie kombinácie sa postarajú aj farby denimu. Staviť teda môžete na klasickú modrú a svetlomodrú riflovinu alebo doplniť svoj outfit o čierne džínsy s efektom vymytej farby. Práve tu máte priestor na vytvorenie kreatívnych outfitov, v ktorých budete neprehliadnuteľná. 

Štýlové kombinácie s džínsami, ktoré budú túto jar trendy  |  FOTO:  Housebrand.com

Džínsy a nadčasová kožená biker bunda

Dlhodobo obľúbenou kombináciou sú dámske džínsy a kožená biker bunda. Aj tu je však dostatočný priestor na zapojenie kreativity. Okrem rôznych typov dámskych džínsov, si môžete vybrať aj strih či farbu koženej bundy. Počas jari sa nebojte svetlých alebo výrazných farieb, ktoré premenia aj obyčajný outfit na neprehliadnuteľný. V prípade klasickej kombinácie modrých džínsov a čiernej koženej biker bundy, siahnite po výraznej kabelke alebo doplnkoch, ktoré celý outfit ozvláštnia. 

Farebné sako a rovné džínsy

Sako si našlo svoje miesto v šatníku každej elegatnej ženy. Kombináciou saka s džínsami môžete vytvoriť nespočetne veľa zaujímavých a štýlových jarných outfitov. Dajte si však pozor na typy jednotlivých kúskov. Ak si zvolíte sako oversized strihu, skombinujte ho s džínsami, ktorých strih je užší. So širokými džínsami môžete pokojne nosiť sako klasického strihu, ktoré vás opticky zúži. Pri vytváraní kombinácií sa nebojte farieb. Jar je ideálny čas, kedy môžete svoj šatník obohatiť o výrazné farby a vzory, ktoré na vás vyniknú. 

Pamätajte, že džínsy môžete nosiť ležérnym aj elegantným spôsobom. Všetko záleží od toho, aký typ vrchného oblečenia, obuvi a doplnkov zvolíte.

Najnovšie videá