• TV Markíza
  • Legendárna telenovela Skrytá vášeň pokračuje na Doma úplne novými časťami

Legendárna telenovela Skrytá vášeň pokračuje na Doma úplne novými časťami

Legendárna telenovela Skrytá vášeň pokračuje na Doma úplne novými časťami

Epický príbeh lásky, vášne a pomsty, ktorý uchvátil celý svet, je späť. Diváčky a diváci sa môžu tešiť na obľúbené, ale aj na nové, nemenej zaujímavé postavy.

Spomínate si, čo sa stalo v roku 2003? Televízny svet na tento rok nezabudne, na obrazovky totiž prišla jedna z najobľúbenejších telenoviel vôbec – Skrytá vášeň. Okamžite sa stala hitom, predala sa do viac než 100 krajín a zamilovali si ju aj diváci na Slovensku. Verných fanúšikov si zachovala aj po takmer dvoch desaťročiach a tí sa dožadovali nových príbehov. A aj sa dočkali: v roku 2022, takmer dve desaťročia po úplne prvej epizóde, vzniklo pokračovanie Skrytej vášne. A iba o niekoľko mesiacov neskôr - od pondelka, 19. júna 2023, o 15:15 - si nové časti pod názvom Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje budú môcť každý pracovný deň a vždy v dvoch častiach za sebou vychutnávať aj diváci televízie Doma.

„Som veľmi rada, že na dnes už kultovú telenovelu Skrytá vášeň môžeme nadviazať jej úplne novým pokračovaním a potešiť tak všetky jej dlhoročné fanúšičky a fanúšikov. Televízia Doma tak opäť potvrdzuje, že prináša ten najatraktívnejší premiérový obsah v rámci žánru romantických seriálov a telenoviel,“ približuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Sestry Elizondové v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje
Sestry Elizondové v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje  |  FOTO:  NBCUniversal

V pôvodnej Skrytej vášni bol plán pomsty bratov Reyesovcov proti klanu Elizondovcov zmarený, lebo sa zamilovali do sestier Elizondových a stali sa jednou rodinou. O dvadsať rokov neskôr patria k najvplyvnejším rodinám v meste San Marcos, no ich pokoj sa začne rúcať, keď sa Erick a León, synovia Juana Reyesa a Normy Elizondovej, stanú hlavnými podozrivými zo zločinu. Napätie sa stupňuje, keď čelia starým a novým rivalom, skúmajú nové šance v láske a stretávajú sa s rôznymi výzvami, ktoré skúšajú puto, ktoré ich spája.

Reyesovci v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje
Reyesovci v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje  |  FOTO:  NBCUniversal

Tvorcovia v premiérových častiach posunuli známu romantickú značku na novú úroveň, čaro pôvodného seriálu však ostalo zachované. Nová Skrytá vášeň sa kompletne natáčala v malebnom historickom mestečku v Kolumbii, o krásne scenérie tak nie je núdza.

Synovia Normy a Juana v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje
Synovia Normy a Juana v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje  |  FOTO:  NBCUniversal

Čo je však najlepšie, ponuku zahrať si v seriáli prijali všetci kľúčoví herci známi z pôvodnej série, vrátane kubánskej hviezdy Maria Cimarra, ktorý stvárňuje ikonickú postavu Juana Reyesa, a túto jar si na Slovensku zasúťažil v úspešnej tanečnej šou Let's Dance. Popri známych tvárach sa divákom predstaví aj nová generácia Reyesovcov.PR oddelenie skupiny Markíza

Najnovšie videá