• TV Markíza
  • Love Island Česko & Slovensko privíta v tretej sérii nových sexi obyvateľov hľadajúcich lásku

Love Island Česko & Slovensko privíta v tretej sérii nových sexi obyvateľov hľadajúcich lásku

Love Island Česko & Slovensko privíta v tretej sérii nových sexi obyvateľov hľadajúcich lásku

Zamilované „srdiečka“ prevedie pobytom na ostrove lásky opäť hviezdna moderátorka Zorka Hejdová, hľadanie lásky na slnečných Kanárskych ostrovoch odštartuje na Voyo už v pondelok 4. septembra 2023.

Slnko, odhalené telá, závan morského vzduchu, dovolenková atmosféra a LÁSKA v hlavnej úlohe. Na Voyo a obrazovky televízie Markíza sa po ročnej prestávke vracia najhorúcejšia reality šou Love Island plná romantiky. V známej vile na španielskom ostrove Gran Canaria sa pokúsia „singles“ zo Slovenska a Česka nájsť skutočnú lásku. Zamilované „srdiečka“ prevedie pobytom na ostrove lásky opäť hviezdna moderátorka Zorka Hejdová.

Aj v tretej sérii obľúbenej šou čakajú na obyvateľov vily krásne počasie a zábavné hry, no najmä hľadanie tej pravej a toho pravého. To všetko pod dohľadom 44 zvedavých kamier. Diváci v „priamom prenose“ uvidia, ako sa obyvatelia vily postupne zamilujú, so všetkými vzostupmi a pádmi a všetkými emóciami, ktoré so sebou láska prináša. Páry na Love Islande prejdú aj testom pevnosti svojich vzťahov, pretože každému, kto nebude v páre alebo bude spárovaný účelovo, hrozí, že bude musieť šou opustiť. Zamilovaní víťazi získajú rozprávkovú výhru 75 000 eur.

„Tešíme sa, že Love Island Česko & Slovensko znovu prichádza na Voyo. Tretia séria sľubuje veľké novinky a diváci sa opäť môžu tešiť na dávku pozitívnej energie, romantiky, ale aj vypätých emócií. Verím, že si fanúšikovia tejto reality šou zamilujú aj nových obyvateľov vily a budú im držať palce v hľadaní tej pravej polovičky,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Na ostrove Gran Canaria sa aj v novej sezóne nachádza vila, v ktorej sa na začiatku šou ubytuje desať účastníkov – päť dievčat a päť chlapcov. V priebehu programu budú ale do vily prichádzať „bombshells“ a, samozrejme, niekoho tak čaká nepríjemný moment a bude musieť súťaž predčasne ukončiť. Priestor súťažiacich sa na jeseň obmedzí na vnútorné priestory vily – spálňu, obývačku, make-up room, kúpeľňu, balkón, hniezdočko lásky a spovednicu – a vonkajšie priestory, kde sa nachádza bazén, kuchynka, altánok, telocvičňa, dve chill zóny, vírivka, hojdačka a ohnisko. Love Island 2023 sa bude natáčať v súlade s udržateľnými opatreniami a odštartuje na Voyo už v pondelok 4. septembra 2023. Šou bude mať 48 dielov a o finálových pároch rozhodnú opäť diváci. Iba jedna dvojica však môže vyhrať a získať finančnú odmenu. Budeme opäť svedkami toho, že zvíťazí láska a finálový pár sa o rozprávkovú výhru podelí?

Moderátorkou Love Islandu bude aj v tretej sérii obľúbená Zorka Hejdová, ktorá si moderovanie šou vyskúšala aj v druhej sérii, prvú ale sledovala ako diváčka. „Je to niečo úplne iné byť „len“ divák a iné je stať sa toho súčasťou. Love Island je moja srdcovka. Keď ste uprostred toho ohromného kolosu, tá šou vás doslova pohltí. Málokto vie, že na nej pracuje vyše 120 ľudí v štábe, a to hovorím len o tej „partii“ na Kanárskych ostrovoch. Nepočítam všetkých tých, ktorí na projekte pracujú na diaľku,“ hovorí moderátorka, ktorá zároveň pozýva divákov sledovať aj tretiu sériu plnú prekvapení. „Love Island je reality šou a jej primárnym cieľom je zabávať. Sú tam mladí, krásni, nezadaní ľudia, hľadajúci lásku pod rozpáleným kanárskym slnkom. Sledovať ich vzťahy aj rozkoly a najrôznejšie zápletky, to jednoducho zábavné je,“ dodáva.

Divákov šou Love Island čakajú aj v novej sérii veľké prekvapenia a šokujúce momenty. „Vila prešla niekoľkými zmenami. Strieda sa u nás produkcia z niekoľkých krajín a každý zanecháva svoj odtlačok. Teší ma, že mnoho prvkov, ktoré sme s tímom vymysleli, prevzali aj ďalšie krajiny, a zostali vo vile a jej okolí. Tento rok, samozrejme, chystáme niekoľko noviniek. Tá najväčšia zatiaľ zostane tajomstvom, bude veľkým prekvapením a bude šokom pre súťažiacich aj divákov hneď v niekoľkých epizódach,“ prezradil kreatívny producent šou Samo Jaško.

Fanúšikovia Love Islandu sa môžu tešiť napríklad na nový koncept súhrnných epizód. Zorka Hejdová bude v nových hotlist epizódach so súťažiacimi spätne reflektovať udalosti predchádzajúceho týždňa a divákom ponúkne vysvetlenie zásadných, emotívnych a vypätých situácií, ktoré s odstupom zhodnotia a preberú sami aktéri. Zaujímavosti, rozhovory, novinky zo šou aj jej zákulisia budú pravidelne prinášať web Markiza.sk, sociálne siete Love Islandu a Voyo a tiež aplikácia Love Island. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na známe tváre z prvej série šou, Gábinu Gášpárovú a Pítra Havránka.

„Divákov tento rok opäť čaká aj sprievodný program BEACH HUT, ktorý bude moderovať Gábi a bude ešte prepracovanejší, než minulý rok. Ja sa budem opäť venovať supervízii on-line komunikácie a sociálnym sieťam, tak dúfam, že sa budú všetci baviť rovnako dobre, ako minulý rok. Keďže tohtoročný Love Island bude plný nových vecí, už sa ho nemôžeme dočkať,“ prezradil Pítr.

Šesť párov, ktoré vznikli počas prvej a druhej série šou Love Island Česko & Slovensko, je spolu dodnes a vytvoriť zamilovaný pár sa teraz pokúsia aj súčasní „singles“ zo Slovenska a Česka. Ako sa im to bude dariť, zistíme už od pondelka 4. septembra 2023 na Voyo a vždy v nasledujúci deň aj vo vysielaní televízie Markíza.

______________________________________________________________________________

Love Island je zoznamovacia reality šou, ktorá vznikla v Spojenom kráľovstve v roku 2005 pod názvom Celebrity Love Island. Obnovená séria mala premiéru v roku 2015. Odvtedy vznikli rôzne medzinárodné verzie programu. Reality šou adaptovalo celkom 24 rôznych krajín, aktuálne je vysielaná v 13-tich teritóriách.

  • Žáner: zoznamovacia reality šou    
  • Kreatívni producenti: Kateřina Zavadová, Samuel Jaško   
  • Výkonná producentka: Vladimíra Hocková   
  • Vedúci produkcie: Petr Kapoun   

Voyo je streamovacia služba, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza. Koncom roka 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Odvtedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov, aktuálne je ich na Slovensku a v Česku už viac než 570 000. Voyo zároveň patrí ku kľúčovým projektom digitálnej transformácie mediálnej skupiny CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Okrem obľúbených televíznych programov v predstihu ponúka používateľom prístup ku knižnici plnej filmov a seriálov z lokálnej i zahraničnej produkcie, populárnym športovým prenosom, či ďalšiemu prémiovému obsahu. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje rozvíjať aj tvorbu exkluzívnych titulov. 

Najnovšie videá