• TV Markíza
  • Na telo aj uplynulú nedeľu suverénne najsledovanejšou politickou diskusiou na trhu

Na telo aj uplynulú nedeľu suverénne najsledovanejšou politickou diskusiou na trhu

Na telo aj uplynulú nedeľu suverénne najsledovanejšou politickou diskusiou na trhu

Celkovo najsledovanejším programom dňa sa stala hlavná spravodajská relácia Televízne noviny, zabodovali aj menšie stanice Markíza KRIMI a Dajto.

Televízia Markíza aj v nedeľu, 27. augusta 2023, potvrdila svoj status najdôležitejšieho informačného zdroja v krajine. Dlhoročne úspešná relácia Na telo sa opäť stala suverénne najsledovanejšou politickou diskusiou na trhu. Celkovo najviac divákov v rámci obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 si pozrelo hlavnú spravodajskú reláciu Televízne noviny.

Včerajšie vydanie Na telo, v ktorom moderátor Michal Kovačič vôbec prvý raz privítal vo vzájomnom dueli predsedu SaS Richarda Sulíka a šéfa SNS Andreja Danka, zvíťazilo so skvelým ratingom 4,3 % a nadpriemerným trhovým podielom 25,9 % v komerčnej cieľovej skupine 12-54.

Obsahovo zaujímavú reláciu, ktorá priniesla aj exkluzívny prieskum agentúry FOCUS o zadlženosti štátu, si na Markíze po 13:00 pozrelo 325-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom dosah mala až na 482-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Celkovo najsledovanejším programom dňa sa stali Televízne noviny, ktoré si v nedeľu pripísali výborný rating 5,4 % aj trhový podiel 26,0 %. Súhrn najdôležitejších udalostí dňa si na Markíze nenechalo ujsť 332-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, so zásahom až 572-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Na obrazovkách stanice Markíza KRIMI v nedeľu výrazne zabodovala dvojitá dávka českého kriminálneho seriálu Špecialisti (rating 1,3 %/share 4,8 % a rating 1,4 %/share 6,7 % v CS 12-54). Televízia Dajto zas zožala úspech s priamym prenosom zápasu z futbalovej Niké ligy medzi mužstvami MFK Skalica a FC Spartak Trnava (rating 1,2 %/share 4,7 % a rating 1,3 %/share 5,2 % v CS 12-54).

Dáta sú uvedené v meraní LIVE+TS0-3+HOSTIA. Reach je uvedený s podmienkou tri minúty a viac. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

PR oddelenie skupiny Markíza

Najnovšie videá