• TV Markíza
  • Obľúbená šou Možné je všetko! sa s divákmi rozlúčila suverénnym víťazstvom

Obľúbená šou Možné je všetko! sa s divákmi rozlúčila suverénnym víťazstvom

Obľúbená šou Možné je všetko! sa s divákmi rozlúčila suverénnym víťazstvom

V sobotu bodovala aj Smotánka, ktorá v univerzálnej skupine 12+ dosiahla najlepší rating v aktuálnej sezóne a zasiahla najviac divákov (AvRch v CS12+).

Tak tomu sa hovorí naozaj veľkolepé finále! V sobotu, 11. novembra, uvideli diváci desiatu epizódu vynikajúcej zábavnej šou Možné je všetko!, ktorá si od začiatku svojho vysielania získala obrovské množstvo fanúšikov. Svoju popularitu potvrdila aj finálovou epizódou, ktorá sa v hlavnej, obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Šou Možné je všetko! v prime-time suverénne porazila konkurenčné programy a v cieľovej skupine 12+ dosiahla svoj tretí najlepší rating od štartu.

V komerčnej cieľovej skupine 12-54 dosiahlo finálové Možné je všetko! rating 6,7 % a nadpriemerný trhový podiel 21,9 %. Konkurenčné programy za zábavnou šou jednoznačne zaostali, film Ježko Sonic zaznamenal na TV Joj v rovnakej cieľovej skupine trhový podiel 17,2 % a súťažná šou Záhady tela na Jednotke RTVS podiel na trhu iba 12,2 %.

Originálne zábavné hry, ktoré u divákov aj súťažiacich spôsobujú záchvaty smiechu, si v spoločnosti Markízy užilo 309-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov. V čase vysielania mala šou dosah až na 509-tisíc divákov (AvRch v CS 12+), čo je tretí najvyšší počet divákov od štartu zábavného programu. Stálu zostavu šou v zložení Adela Vinczeová, Jana Kovalčiková, Zuzana Kubovčíková Šebová, Tomáš Maštalír, Michal Kubovčík a Juraj Kemka v desiatej epizóde doplnil manželský herecký pár – Robo Jakab a Anička Jakab Rakovská.

Možné je všetko! si za uplynulých desať týždňov získala obrovské množstvo fanúšikov, ktorí sa už teraz môžu tešiť na špeciálne silvestrovské vydanie šou. Divákov čaká v posledný deň v roku poriadna dávka nespútanej zábavy, nečakaných situácií a tešiť sa môžu aj na špeciálnych hostí, ktorí ich spolu so stabilnou zostavou hercov a zabávačov zaručene rozosmejú.

Najsledovanejším programom soboty sa v oboch cieľových skupinách stala spravodajská relácia Televízne noviny, ktorá si pripísala rating 7,0 % a skvelý trhový podiel 27,5 %. Súhrn najdôležitejších udalostí dňa si pozrelo 452-tisíc divákov starších ako 12 rokov a v čase vysielania zasiahol až 711-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Silnou jednotkou na trhu bola Markíza aj v sobotu podvečer. Najsledovanejšia šoubizová relácia Smotánka dosiahla v univerzálnej cieľovej skupine 12+ doposiaľ najvyšší rating aktuálnej sezóny 8,2 %. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla druhý najvyšší rating 5,0 % a trhový podiel 22,2 %. Smotánka mala v čase vysielania dosah na 484-tisíc divákov (AvRch v CS12+), pričom aj v tomto prípade ide o rekord aktuálnej sezóny.

Erika Judínyová v relácii Smotánka
Erika Judínyová v relácii Smotánka  |  FOTO:  TV Markíza

Dáta sú uvedené v meraní LIVE+TS0-3+HOSTIA. Reach je uvedený s podmienkou tri minúty a viac. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

PR oddelenie skupiny Markíza

Najnovšie videá