• Lifestyle
  • Markizácky moderátor nabral odvahu: Poriadne zmenil imidž!
lifestyle

Markizácky moderátor nabral odvahu: Poriadne zmenil imidž!

Pozrite si výsledok.

V posledných rokoch zažíva Slovensko výrazný nárast barberstiev, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou mestského života. Z pôvodne okrajovej služby sa stal moderný fenomén, ktorý redefinuje pohľad na pánsku starostlivosť o vzhľad.

Barberstvá dnes neponúkajú len klasické strihanie vlasov či úpravu brady. Zákazníci vyhľadávajú najmä celkový zážitok – od štýlového prostredia cez profesionálny prístup až po komunitnú atmosféru. Pre mnohých mužov sa návšteva barberstva stala formou relaxu a spoločenskou udalosťou. To nám potvrdil aj Adam Imrich z bratislavského MMG Barbers: „V dnešnej dobe je veľmi veľa barberov, ale kvalitný proklientský servis vie urobiť málokto“, povedal nám

Zároveň nás zaujímalo, aký je rozdiel medzi barberom a kaderníkom a aký štýl podľa neho čoskoro príde do módy. Adamove služby sa priamo na mieste rozhodol využiť aj moderátor relácie Bez ruže Jakub Uríček. A prešiel poriadnou premenou. Viac si pozrite vo videu:





Najnovšie videá