• Lifestyle
  • Tipy na účesy, ak ste si nestihli umyť vlasy: Vyčarujete ich za pár minút

Tipy na účesy, ak ste si nestihli umyť vlasy: Vyčarujete ich za pár minút

Tipy na účesy, ak ste si nestihli umyť vlasy: Vyčarujete ich za pár minút

V dokonalom svete by fungovalo, že sa každé ráno prebudíme s perfektne vyfúkanými vlasmi. Tak to však nefunguje a aj preto sa vám určite zídu triky na rýchle účesy, ktoré zachránia vašu neumytú hrivu.

Ak vediete uponáhľaný pracovný život, alebo sa vám jednoducho z času na čas nechce umyť vlasy, máme pre vás riešenie. Poradíme vám zopár ľahkých a efektných účesov, ktoré zvládnete bez námahy. Hotové ich máte do pár minút a ako bonus – vyzerajú skvele.

Drdol a lá 90. roky

Uhladený drdol je rýchlou záchranou hlavne ráno. Budete potrebovať gél na vlasy, vlásenky a gumičku. Vlasy uhlaďte hrebeňom dozadu, zagélujte a stiahnite ich do gumičky. Drdol môžete zatočiť podľa fantázie a upevnite ho jednoduchými vlásenkami vo farbe vlasov. Pre dokonalé zafixovanie môžete účes ešte zalakovať, aby naozaj držal a získal očarujúci odlesk.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Amanda Lee Hair (@amandaleehair)

Zapletené mini vrkoče

Podľa módnych predpovedí by mali byť „baby braids“ (detské vrkoče) obrovským trendom tohto leta. Obľúbené top modelky ich nosia už niekoľko sezón, ale tento rok ich na výslnie vyniesli aj svetoví návrhári. Ide o tenučké vrkoče, ktoré si zapletiete z pramienkov vlasov popri tvári. Kombinovať ich môžete s hladkým copom, ale aj rozpustenými plážovými vlnami. Je to príjemný nápad, ako osviežiť svoj letný účes.

Bella Hadid
Bella Hadid  |  FOTO:  Profimedia.sk

Wet look

V prípade, že neobľubujete vypnuté účesy, zachráni vás mokrý styling vlasov. Vlasy začešte dozadu pomocou gélu. Aby ste dosiahli jemne zvlnený efekt, môžete pramienky vlasov jemne stlačiť a pokrčiť v dlani. Účes pôsobí elegantne a hodí sa aj na spoločenské udalosti. V tomto prípade môžete pridať do vlasov aj čelenku či ozdobnú sponku.

Badgley Mischka
Badgley Mischka jar/elto 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Viac nápadov na účesy si pozrite vo fotogalérii:

Galéria

Najnovšie videá