Populárny módny trend: Vrecká v každej podobe zdobia oblečenie

Populárny módny trend: Vrecká v každej podobe zdobia oblečenie
Zdroj: Profimedia.sk

Svetoví návrhári si tento rok obľúbili jednoduchý a efektný detail, ktorý použili v kreatívnych kombináciách na dozdobenie. Toto leto by ste si ho mali určite zaobstarať.

K základným kúskom, ktoré si môžete do vášho šatníka zaobstarať, sú bezpochyby cargo nohavice s dominantnými vreckami. Tie sú na scéne posledné sezóny vo veľkom a nájdete v každom prevedení. Či už retro menčestrové, lesklé saténové aj klasické denimové. Na leto sa však vrecká objaviac aj šatách, tričkách, šortkách aj kabelkách.

vrecká
GCDS kolekcia jar/leto 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

V outfite vám vrecká poslúžia nielen ako estetický prvok, ale nájdete v nich aj praktické využitie. Ak budú z dostatočne pevného materiálu, pokojne v nich môžete nosiť aj drobnosti, ktoré by ste za normálnych okolností nosili v kabelke. Aj tu platí pravidlo - čím viac vreciek, tým lepšie a extravagantnejšie. Svetoví návrhári vrecká predstavili už minulý rok v trendoch na jar a leto 2023 a módne kúsky, ktoré zdobili vrecká, sa vypredali v momentne. Pohľadajte preto v letných kolekciách svoj štýlový kúsok. Pre extravagantné typy sú tu kreácie, ktoré sú posiate vreckami v rôznych veľkostiach a našité na rôznych miestach, kde by ste ich možno nečakali. Nebojte sa kontrastných farebných kombinácii, ktoré nechajú vrecká vyniknúť.

Pozrite si vo fotogalérii, ako môžete nosiť outfity vyzdobené vreckami.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá