• Lifestyle
  • Denimové inšpirácie podľa celebrít: Vedeli ste, že toto sú najžiadanejšie kúsky?

Denimové inšpirácie podľa celebrít: Vedeli ste, že toto sú najžiadanejšie kúsky?

Denimové inšpirácie podľa celebrít: Vedeli ste, že toto sú najžiadanejšie kúsky?

Bez ohľadu na ročné obdobie, džínsovina bude vždy módnou obsesiou.

Obľúbených kúskov v ikonickom denime nie je nikdy dosť a máte istotu, že nikdy nevyjdú z módy. Každú sezónu prichádzajú v novom prevedení a výnimkou nie je ani toto leto. Máme pre vás inšpiráciu na štyri kúsky, ktoré sú absolútnym hitom. Možno ich už v šatníku máte, len ich stačí vytiahnuť a zakomponovať do outfitov.

Džínsy s nízkym pásom

Hoci sú kontroverzné, tento typ džínsov nikam neodchádza. Čo ich však odlišuje od verzie zo začiatku rokov nového milénia? Je to ich voľná silueta, ktorá ich robí oveľa nositeľnejším oproti predchodcom.

Jacquemus
Jacquemus kolekcia jar/leto 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Maxi sukňa

Vneste do denimu ženskú siluetu dominantnou sukňou. Návrhári tento rok diktujú dlhé verzie, ktorými sa tiež vrátite v čase do 90. rokov. Pokojne ich mixujte s ďalšími denimovými kúskami, čím vytvoríte efekt tón v tóne.

Ulla Johnson
Ulla Johnson kolekcia jar/leto 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Oversized košeľa

Je univerzálna a do outfitu ju viete namixovať hneď na niekoľko spôsobov. Využijete ju vo vrstvení, skvele vyzerá v kombinácii s kontrastnými materiálmi a zachráni vás pri každej módnej dileme. Svetlý vypratý denim sa bude hodiť pokojne aj do letných kombinácií.

Bally
Bally kolekcia jar/leto 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Indigo

Temná verzia džínsoviny vám dodá eleganciu a pokojne nahradí aj čiernu. Pridáva na sofistikovanosti, vďaka čomu sú džínsy v tmavých odtieňoch dokonalým kúskom, ak potrebujete univerzálny kúsok na zmenu outfitu z pracovného dňa na večierok.

Alexander McQueen
Alexander McQueen kolekcia jar/leto 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si, ako nosia obľúbené denimové kúsky známe krásky:

Galéria

Najnovšie videá