• Lifestyle
  • Victoria Beckham odložila podpätky: V takýchto topánkach ste ju ešte nevideli

Victoria Beckham odložila podpätky: V takýchto topánkach ste ju ešte nevideli

Victoria Beckham odložila podpätky: V takýchto topánkach ste ju ešte nevideli

Módna ikona je známa svojou láskou k vysokým podpätkom.

Málokedy sa rozhodne obetovať svoj štýl a takmer vždy vidíme módnu návrhárku Victoriu Beckham dokonale oblečenú v jej obľúbených kúskoch. Medzi ne bezpochyby patria aj topánky na vysokom podpätku, ktoré sú základom jej módnej výbavy.

Možno si spomeniete, že v roku v roku 2021 Victorii Beckham poslal Justin Bieber promo darček zo svojej novej kolekcie Drew House v podobe populárnych gumených topánok Crocs v levanduľovej farbe. Brunetka vtedy zverejnila na svojom konte na Instagrame fotku s anketovou otázkou, či niekedy bude nosiť Crocsy. Hlasovanie dopadlo jednoznačne - 43 percent hlasovalo za „ÁNO“, zatiaľ čo 57 percent za „NIE“. Victoria na výsledky popísala: „Tak to bolo tesné! Myslím, že by som radšej zomrela, ale aj tak ďakujem, Justin Bieber.“

Galéria

Už táto príhoda mohla nasvedčovať, že Victoriu naozaj nikdy neuvidíme v Crocsoch či iných nízkych topánkach. Nedávno však všetkých šokovala, keď zverejnila fotku v ďalšom extravagantnom kúsku, ktorý je hitom na sociálnych sieťach. Obrovské gumené čižmy s komixovým nádychom predstavila značka MSCHF začiatkom roka a razom sa stali hitom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ? ? ? ? (@ree.1102)

Teraz prichádzajú s novým modelom v spolupráci s Crocs a práve ten si vyskúšala aj Victoria. A dalo by sa povedať, že prvýkrát si teda obula pohodlné topánky s dierkami. Čo poviete, celkom jej seknú! Ak by ste si aj vy také chceli zaobstarať, žltý model bude v predaji od 9.8. a ich cena bude od 450 dolárov. 

Najnovšie videá