• Lifestyle
  • Modelka Bella Hadid úplne bez vlasov: V novej kampani šokovala výzorom

Modelka Bella Hadid úplne bez vlasov: V novej kampani šokovala výzorom

Modelka Bella Hadid úplne bez vlasov: V novej kampani šokovala výzorom

Vo svete módy fantázia nepozná hranice.

Práve na začiatku novej módnej sezóny sa dizajnéri predbiehajú, kto prekvapí pútavejšou kampaňou. A práve to je moment, keď prichádzajú na scénu top modelky, ktoré pre úspech zmenia svoj výzor na nepoznanie.

Jednou z nich je aj hviezda modelingového sveta Bella Hadid, ktorú sme videli v nespočetných premenách a pôsobí naozaj ako chameleón. Aktuálne je tvárou najnovšej kampane dizajnéra Marca Jacobsa, kde sa premenila na futuristickú postavu ako z vesmíru. Názov kolekcie nesie meno Heaven (Nebo) a je inšpirovaná umelou inteligenciou aj ikonický čižmami „KiKi boot“. V kolekcii nájdete množstvo jedinečných kúskov s futuristickým nádychom. Okrem tých púta pozornosť hlavne vzhľad Belly Hadid. Stelesnila módneho robota a najviac šokovala jej na hladko oholená hlava. Je jasné, že ide o šikovnú prácu maskérov a retušérov, ale fotky pôsobia naozaj realisticky ako z ďalekej budúcnosti.

Bella Hadid
Modelka Bella Hadid v kampani Marc Jacobs.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Spustenie novej kampane nasledovalo po niekoľkých rušných týždňoch Marca Jacobsa. Predstavil novú kolekciu na prehliadke na fashion weeku v New Yorku, ktorá prilákala pomerne hviezdne publikum, v ktorom nechýbali krásky ako Blake Lively či Halle Berry. Značka tiež oznámila, že čoskoro sa vráti aj do beauty sveta, kedy opäť vráti na pulty svoju líniu dekoratívnej kozmetiky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Fetch (@fetchzine)

Po tichom ukončení línie v roku 2019 boli fanúšikovia zvedaví, či sa milované očné linky a tekuté rúže dostanú späť do predaja. Značka najnovšie uzavrela 15-ročnú dohodu so známou kozmetickou spoločnosťou Coty a dohodli sa na uvedení celého radu produktov, ktoré by sa mali dať zakúpiť v roku 2025. Toto partnerstvo je pre značku Marca Jacobsa ďalším prirodzeným krokom, keďže Coty už dlhé roky produkuje aj parfumy uznávaného módneho návrhára.

Viac fotografií z futuristickej kampane si pozrite v našej fotogalérii.

Galéria

Najnovšie videá