• Lifestyle
  • Hnedá farba bude vládnuť tejto jeseni: Jej neutrálnosť bude najväčším benefitom

Hnedá farba bude vládnuť tejto jeseni: Jej neutrálnosť bude najväčším benefitom

Hnedá farba bude vládnuť tejto jeseni: Jej neutrálnosť bude najväčším benefitom

Určite sa do nej oplatí investovať.

V posledných mesiacoch sa čoraz viac hlásia o slovo neutrálne outfity. Na sociálnych sieťach prevládal trend sivých outfitov, ktoré dostali výstižný názov „groutfits“. Ďalším prekvapivým odtieňom z neutrálnej palety, ktorý vezme jeseň útokom, je hnedá. V prevahe sa objavila na viacerých prehliadkových mólach na jeseň a zimu 2023 a aj preto jej uvidíme viac než dosť.

Patrí medzi príťažlivé a veľmi lichotivé odtiene na neutrálnej palete. Ľahko ju viete nakombinovať s množstvom farieb a zároveň zahrá v outfite oveľa jemnejšie ako čierna. Hnedá nie je uvedená na tradičnom farebnom kolese. Vznikla totiž mixom pigmentov primárnych a sekundárnych farieb. Považuje sa za teplý odtieň, vďaka čomu bude fungovať na hrejivých kúskoch, ktoré na jeseň a zimu vyhľadávame o niečo viac. Vyberte si naozaj sýte a tmavé odtiene hnedej – čokoládová, gaštanová či škoricová sa budú skvele vynímať v kombinácii tón v tóne. Pre zaujímavý efekt môžete navzájom ladiť viaceré intenzity hnedej.

Tory Burch
Tory Burch kolekcia jeseň/zima 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Rafinovaný efekt jesenným outfitom v hnedej farbe dodajú materiály s jedinečnou štruktúrou. Zamerajte sa na výber pevnejších a zároveň hrejivých materiálov, na ktorých vynikne povrch aj spracovanie. Elegantne pôsobí koža s vystúpeným vzorom, menčester aj výrazný úplet. Sýte odtiene podčiarknu kvalitu materiálov. 

16Arlington
16Arlington kolekcia jeseň/zima 2023.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si vo fotogalérii, ako nosia hnedú známe krásky aj ako ju odprezentovali svetoví dizajnéri.

Galéria

Najnovšie videá