• Lifestyle
  • Tipy na zimnú manikúru: Lesk aj sýte farby budú dominovať

Tipy na zimnú manikúru: Lesk aj sýte farby budú dominovať

Tipy na zimnú manikúru: Lesk aj sýte farby budú dominovať

Inšpirujte sa, ako si túto zimu vyzdobiť nechty.

Nechtových inšpirácií a nápadov nie je nikdy dosť. Preto sme pre vás našli niekoľko pútavých farieb a dizajnov, ktoré nádherne doplnia váš zimný outfit. Trendy hovoria jasne a na svoje si prídu aj milovníčky minimalizmu, ale aj tie, ktoré nevedia odolať elektrizujúcim odtieňom.

Pozrite si, ktoré farby uvidíme túto sezónu o niečo intenzívnejšie.

Karamelová

Je to príjemný a teplý odtieň, ktorý šikovne nahradí béžové tóny. Na nechtoch bude vyzerať o niečo výraznejšie, no stále bude zachované neutrálne ladenie.

Kobaltová

Modrá je vždy skvelou voľbou a bude štýlovo reflektovať aj chladné zimné počasie. V tomto prípade sa nebojte odviazať a stavte naozaj na výrazný odtieň kobaltovej. Bude príjemne svietivý a a vaša manikúra vďaka tomu neunikne žiadnemu pohľadu. Farebne doplní napríklad každý džínsový outfit.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Iram Shelton (@iramshelton)

Moderná červená

Podľa Pinterestu „červené jesenné nechty“ za posledné tri mesiace explodovali s 25-krát väčším počtom vyhľadávaní. A celé spektrum červených priťahuje čoraz viac pozornosti. Preto ostávajú v kurze aj na zimu, ale skúste červenej pridať moderný nádych zaujímavým dizajnom či chrómovým práškom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ??? ?????? Nails (@tombachik)

Chrombré

Po niekoľkých sezónach stále ostáva v centre pozornosti zostáva chróm. Ale pre nový nádych skúste chrómové ombré. Ako základ zvoľte neutrálny podklad a na povrchu vytieňujte chrómovým práškom jemný prechod do stratena.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Isabel May (@isabelmaynails)

Čokoládová

Hnedá je túto sezónu absolútnym hitom a z tmavých tónov dominuje. Skúste sa vyhrať s mixovaním rôznych sýtostí hnedej a pokojne si vyfarbite každý necht iným odtieňom. Vyčarujete tak tiež obľúbený ombré efekt.  

Elegantná čistota

Čoraz viac sa v móde aj kráse vraciame k prirodzenosti a nenápadnej elegancii. „Nahé“ lesklé nechty budú na zimu mimoriadne vyhľadávané. Vyberte si odtieň, ktorý ladí s tónom vašej pleti a v ňom len minimálny kontrast. Skrátka budú ako vaše, len o niečo krajšie vďaka upravenému lesku.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Diogo (@paintedbyjools)

Lesklá čierna

Temné odtiene sú prirodzenou voľbou počas zimných mesiacov. Ikonická čierna v kombinácii s naozaj vysokým leskom zahrá na elegantnú nôtu a nikdy ňou nič nepokazíte. Vhodná je ku kratšej dĺžke nechtov, aby pôsobila decentne a nie vulgárne.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Iram Shelton (@iramshelton)

Najnovšie videá