• Lifestyle
  • Vyskúšali sme cvičiaci trend známej influencerky: Redaktorka kričala od bolesti

Vyskúšali sme cvičiaci trend známej influencerky: Redaktorka kričala od bolesti

Vyskúšali sme cvičiaci trend známej influencerky: Redaktorka kričala od bolesti

Vo svete tento trend milujú, naša redaktorka si vyskúšala, či to zvládne každý. Pobavíte sa.

Kika Ďurišová je na Slovensku známa najmä ako influencerka, keďže jej profil sleduje 111-tisíc ľudí. Málokto však možno vie, že sa v minulosti desať rokov venovala krasokorčuľovaniu, bola profesionálnou trénerkou aerobicu a do dnešného dňa sa už šiesty rok venuje cvičeniu, ktoré len tak niekde nenájdete – kengurkám.

Vo svete tento cvičiaci trend milujú a Kika ho priniesla aj k nám na Slovensko. Keďže som chcela zistiť, o čo ide, vyskúšala som si to na vlastnej koži. Napriek tomu, že som štyri roky necvičila a od pôrodu som fitko nevidela ani s ďalekohľadom, tak som si verila. Bola to chyba.

Môžem povedať, že ide o veselé, zábavné cvičenie, ktoré však naozaj preverí vašu kondičku. Ja som zistila, že tá moja je na bode mrazu. Pozrite si, ako to vyzerá, keď kengurky robí profesionál a začiatočník. Aj sa dobre zabavíte.

​Po cvičení sme si sadli a poodhalili temnú stránku Instagramu. Kika nám otvorene a úprimne porozprávala o období, kedy jej meno spájali s escortom a aj o naozaj nepríjemnej skúsenosti, keď ju šesť hodín vyšetrovali na letisku v Los Angeles. 

Najnovšie videá