• Lifestyle
  • Kabelka, ktorú milujú všetky celebrity: Jej cena vás prekvapí

Kabelka, ktorú milujú všetky celebrity: Jej cena vás prekvapí

Kabelka, ktorú milujú všetky celebrity: Jej cena vás prekvapí

Model si obľúbili dámy z kráľovskej rodiny aj hollywoodskych hviezd a teraz prichádza v novom šate.

Pokiaľ ide o investíciu do kvalitnej dizajnérskej kabelky, vždy je najlepšie držať sa klasiky. Teda tých tvarov a farieb, ktoré sa hodia takmer ku všetkému vo vašom šatníku a obstoja aj v skúške časom. Aj preto je midi kabelka Mayfair od značky Aspinal of London vynikajúcou investíciou. Už niekoľko rokov ju vidíme v rukách tých najštýlovejších celebrít ako Jennifer Lopez, Selena Gomez, Gigi Hadid a jej nadčasovým tvarom neodolala ani princezná Kate, ktorá vlastní kabelku hneď v niekoľkých farbách.

Kate Middleton
Kate Middleton má kabelku v niekoľkých farbách.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pôvodná kabelka Mayfair bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2013 a okamžite sa stala miláčikom v stylingoch mnohých štýlových celebrít. Tento rok sa prvýkrát značka rozhodla pre jemnú úpravu a prerobili klasickú siluetu kabelky tým, že jej dodali elegantnejšie tvary, robustnejšiu reťaz a výraznejšie kombinácie potlačí aj farieb. Napriek modernejšiemu vzhľadu si „Mayfair 2“ zachováva nadčasový vintage nádych aj ikonický zámok, ktorý symbolizuje luxusné dedičstvo značky. Aj takto štýlovo sa dá osláviť 10. výročie kabelky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Aspinal of London (@aspinaloflondon)

Cena kabelky sa pohybuje od 650 € v závislosti od veľkosti. Na výber máte z troch veľkostí a každá z nich nádherne ukáže v outfite. Cena je síce vo vyššej kategórii, ale ak túžite po dizajnérskom kúsku, do ktorého investovať, tento nadčasový model bude doslova dedičný.

Amanda Holden
Amanda Holden skombinovala hneď dve kabelky dokopy.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Inšpiruje sa v galérii, ako kabelku nosia a kombinujú štýlové hviezdy.

Galéria

Najnovšie videá