• Lifestyle
  • Zamatové nechty sú novým hitom: Pozrite si, ako originálne vzniká

Zamatové nechty sú novým hitom: Pozrite si, ako originálne vzniká

Od tejto manikúry nebude vedieť odtrhnúť pohľad.

V beauty svete nechtového dizajnu neustále prichádzajú do popredia nové trendy, ktoré sa šíria cez sociálne siete rýchlosťou svetla. Výnimkou nie sú ani zamatové nechty, ktorých efekt pripomína na dotyk jemnú látku s lesklým efektom. Originálny dizajn pochádza z Kórey, ktorá je známa svojimi inovatívnymi a často extravagantnými technikami.

Tajomstvo zamatovej manikúry sa ukrýva v pomerne netradičnej pomôcke. Na vytvorenie budete totiž potrebovať gélový lak s magnetickými čiastočkami. Práve tie vytvoria jedinečný efekt zamatovej textúry na nechtoch. Okrem laku je potrebné použiť aj ďalšiu pomôcku – magnet. Keď ho priblížite k nalakovanému nechtu, drobné magnetické čiastočky zmenia smer a vytvoria kontrastný farebný efekt. Ten bude vyzerať ako odlesk zamatu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Vettsy (@vettsystore)

Nechtoví dizajnéri zapojili fantáziu vo veľkom a pomocou magnetu a drôtika dokáže vytvoriť ďalšie kreatívne motívy. Výsledný efekt je rovnako zaujímavý ako jeho proces vytvárania. Už samotné lakovanie a následne smerovanie magnetických čiastočiek je fascinujúce. Čo by ste povedali napríklad na jedinečné srdiečko na nechtoch?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kiki | Nail Artist (@kikilanail)

Najnovšie videá