• Lifestyle
  • Zendaya predvádza jeden lepší outfit za druhým: Odvaha jej nechýba

Zendaya predvádza jeden lepší outfit za druhým: Odvaha jej nechýba

Za inšpiráciou stojí jej najnovší film.

Talentovaná herečka už dlhú dobu patrí k módnym ikonám súčasnosti a potvrdzuje to vždy, keď sa objaví v spoločnosti. Posledné týždne si nenechala ujsť fashion week v Paríži a zároveň jej začalo novinárske turné k pokračovaniu filmu Duna: Časť druhá, ktoré odštartovalo v Mexiku. A práve tam Zendaya zažiarila v jedinečných outfitoch.

Atraktívna brunetka vyrazila na premiéru v Mexico City v outfite, ktorý pôsobil ako umelecké dielo. Ten jej pripravila dizajnérka Torishéju Dumi, pre ktorú to je tiež premiéra a jej módna kreácia sa prvýkrát objavila na červenom koberci šoubiznisu. A nemohlo to dopadnúť lepšie. Outfit je inšpirovaný Zendayinou hrdinkou z filmu Duna a má v sebe prvky brnenia, ktoré nosili vo filme. Pozornosť pútali 3D abstraktné ozdoby, ktoré boli vytvorené z niekoľkých metrov látky a zdobili top aj sukňu. Outfit rafinovane odhalil dokonalé krivky herečkinej postavy a dokonale vystihoval jej štýl.

Zendaya
Zendaya v módnej kreácii od dizajnérky TORISHÉJU.  |  FOTO:  Profimedia.sk

O módny imidž sa Zendayi už dlhé roky stará stylista Law Roach, ktorý ju dostal na módnu mapu. Spoločne sa im podarilo vytvoriť nezabudnuteľné outfitové kreácie, ktoré sa zapíšu do histórie.

View this post on Instagram

A post shared by Law Roach (@luxurylaw)

V utorok v Mexiku pokračovali sprievodné udalosti spojené s premiérou filmu a herci sa stretli s fanúšikmi. A Zendaya opäť žiarila. Zvolila elegantný čokoládový outfit z dielne Bottega Veneta. Krátky top extravagantne doplnil dlhú sukňu s výrazným opaskom. Aj tento look minimálne farbou či detailmi pripomínal kostýmy z filmu Duna. Vzniklo tým dokonale prepojenie módy s filmom.

Zendaya
Zendaya v outfite Bottega Veneta  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si v galérii ďalšie nápadité outfity, v ktorých Zendaya za posledné týždne zažiarila.

Galéria

Pozrite si backstageové video z nakrúcania filmu Duna. Na Markíze v sobotu 17. februára o 20.30 h.

Najnovšie videá