• Šoubiz
  • Móda z Grammy 2024: Miley Cyrus predviedla až 5 outfitov

Móda z Grammy 2024: Miley Cyrus predviedla až 5 outfitov

Žiarila na červenom koberci aj na pódiu.

Červený koberec na udeľovaní hudobných cien Grammy v Los Angeles zažil naozaj všetko. Tento večer je známy svojimi extravagantnými kreáciami, ktoré aj dlho potom ostanú v povedomí módnych nadšencov. Výnimkou určite nebude ani uplynulý večer, kde o extravagantné kreácie nebola núdza.

Pozrite si, kto však zažiaril najviac.

Galéria

Miley Cyrus ako pravá hviezda

Pre speváčku to bol nezabudnuteľný večer, na ktorom sa predviedla vo veľkom štýle. Získala svoju prvú sošku Grammy a opäť spôsobila módny rozruch. Počas večera sa totiž stihla prezliecť hneď päťkrát a vždy to stálo za to.

Na úvod sa na červenom koberci objavila v úsporných sieťovaných šatách, v ktorých už tradične odhalila svoju postavu. Model od Maisona Margielu bol vyrobený z kovových aplikácií aj zo zatváracích špendlíkov a zakrýval len to najnutnejšie. Prekvapila aj vizážou, ktorej dominovali objemné vysúkané vlny v štýle 70. rokov.

Miley Cyrus na Grammy 2024
Miley Cyrus na Grammy 2024  |  FOTO:  Jordan Strauss/Invision/AP

Pri preberaní ceny sa prezliekla do minimalistického trblietavého overalu od Toma Forda. Nádherne zvýraznil jej štíhlu postavu a pôsobila v ňom elegantne.

Miley Cyrus
Miley Cyrus  |  FOTO:  Profimedia.sk

Čerstvá držiteľka prvej sošky Grammy sa neskôr predstavila aj na pódiu a odspievala svoj hit Flowers. Tentoraz stavila na look v štýle Tiny Turner. Autorom nie je nikto iný ako legendárny Bob Mackie. Vintage outfit dokonale ladil aj s jej účesom a vystúpenie tak bolo aj vizuálnym zážitkom. 

Miley Cyrus
Miley Cyrus  |  FOTO:  Profimedia.sk

Keď zišla z pódia, možno by ste čakali, že si oblečie jeden zo svojich predošlých outfitov. Miley však ohúrila ďalším extravagantným kúskom v podobe čipkovaného overalu s korzetom a štrasovými aplikáciami.

Miley Cyrus
Miley Cyrus  |  FOTO:  Profimedia.sk

To najlepšie na záver! Po druhú sošku si prišla tiež v odvážnej róbe od Gucci, ktorú si obliekla „na ostro“. Čokoládové šaty boli posiate flitrami, ktoré sa odrážali v žiari reflektorov a speváčku premenili na ozajstnú divu. 

Miley Cyrus
Miley Cyrus  |  FOTO:  Profimedia.sk

Vychutnajte si ďalšie nádherné outfity z červeného koberca Grammy 2024:

Najnovšie videá