• Lifestyle
  • Kvety sú na jar pravdepodobne out: Tieto trendy vzory sa ich snažia nahradiť

Kvety sú na jar pravdepodobne out: Tieto trendy vzory sa ich snažia nahradiť

Ktorý sa vám zapáči najviac?

Pripravte sa, že na ulici uvidíme kvety túto jar o niečo menej. Áno, čítate správne. Informácia je dokonca podložená dátami, keď instagramový profil @databutmakeitfashion odhalil, že kvetom klesla popularita a vyhľadávanie o 15 %.

Niet pochýb o tom, že prvých pár týždňov jari naplní naše šatníky novoobjavenou energiou a túžbou obliecť si veci, ktoré vyvolávajú radosť a boli schované počas zimných mesiacov. A práve v tomto období prichádzali na módnu scénu. Túto sezónu skrátka nebudú také rozšírené, ako tomu bolo po predchádzajúce jari. Určite ich však neodkladajte úplne, trendy sa neustále vracajú a bude to tak aj v prípade kvetov.

V popredí ich nateraz vystriedali štyri kľúčové potlače, ktoré momentálne zažívajú svoju chvíľku. A sú rovnako hravé, svieže a farebné ako kvetinové vzory. Toto sú alternatívy kvetín pre jarné mesiace.

1. Zvieracia ríša

So sviežou, ale nadčasovou energiou túto jar zapracujte do svojich najlepších outfitov štipku zvieracej potlače. Na výber máte z množstva vzorov, ktoré vyčarujú naozaj pútavý detail. Do popredia so opäť dostal leopardí motív a hneď za ním na popularite naberá hadí vzor. Ten nájdete predovšetkým na doplnkoch, ktoré aj jednofarebnému outfitu dodá rafinovanú štruktúru.

2. Ovocný mix

Hravé motívy sviežeho ovocia vnesú kúskom romantický nádych. Pokojne dajte vedieť, ktorý kúsok ovocia máte najradšej. V tomto prípade stavte na vzory drobnejších rozmerov, kedy bude ovocie pôsobiť nežnejšie. Vzor vynosíte na jar aj v lete.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Walker (@styledsara)

3. Farebné prúžky

Prúžky sú ďalším trendom, ktorý nikdy nevyjde z módy, rôzne ich variácie si aktuálne získavajú priazeň. Túto sezónu sa objavia vo výrazných farebných a živých verziách. V tejto veselej kombinácii vám určite spríjemnia každé ráno, keď sa budete obliekať a následne aj celý deň. Pridajte ich k minimalistickým kúskom pre extra dávku efektu.

4. Nežný gingham

Na drobnom štvorčekovom vzore je niečo, čo je prirodzene ľahké a jarné. Táto potlač, ktorá je schopná vniesť do outfitu sviežu farbu jednoduchým spôsobom, sa stala v poslednej dobe obľúbeným motívom. Gingham nájdete takmer v každom farebnom prevedení a najkrajšie pôsobí na šatách, kde na veľkej ploche dokonale vynikne.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Diane Kari ? (@dianekari)

Najnovšie videá