• Lifestyle
  • Pastelová manikúra je šik doplnkom na jar: Vynikne v týchto dizajnoch

Pastelová manikúra je šik doplnkom na jar: Vynikne v týchto dizajnoch

Nežné odtiene si zamilujete.

Módne trendy na jarné mesiace vo veľkom diktujú pastelové odtiene, ktoré nájdete na tých najštýlovejších kúskoch. Aj farba roka 2024 „peach fuzz“ sa nesie v nežných podtónoch a výrazne naznačuje, že tento rok pastelovú paletu uvidíme o niečo viac. Prenikli aj do beauty sveta v podobe líčenia či nechtového dizajnu. Sociálne siete čoraz viac zaplavili inšpirácie na manikúru v sladkých tónoch.

Inšpirujte sa, ako si štýlovo vyfarbiť nechty a vyčarovať si nežný doplnok k jarnému outfitu.

Francúzska manikúra v pasteloch

Kto by nemiloval klasické francúzske špičky. Ak však chcete veci trošičku ozvláštniť, pastelový tip je skvelou alternatívou obyčajnej bielej. Jemný farebný nádych je elegantný spôsob, ako rozžiariť jarné nechty a zároveň si ponechať decentný look.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ashleigh @ Bambi Nails (@bambinailss)

Farebný mix

Nalakujte si nechty pastelovými farbami dúhy na každej ruke. Jednoduchý dizajn, ktorý je stále zábavný a pútavý. Použiť môžete kontrastné odtiene, alebo staviť na postupné zosvetľovanie jednej farby, pričom každý necht bude v inej intenzite farby.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Mani Club (@themaniclub)

Abstraktné tvary

Minimalistické dizajny na nechtoch vyniknú zábavné tvary na neutrálnom podklade. Nechajte pracovať fantáziu a vykreslite kreatívne obrázky. Nápadito pôsobia vlnovky rôznych tvarov a veľkostí v  kontrastných farbách.

Hravá geometria

Pre moderný a trendový dizajn experimentujte s geometrickými tvarmi, rovnými líniami a protichodnými farbami. Nemusíte sa báť ani tohto dizajnu, ak si lakujete nechty doma. Šikovnou pomôckou vám budú sady nálepiek, ktoré vám celý postup uľahčia.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ❤ Hang Nguyen ❤ (@thehangedit)

Nežné ombré

Ide o podobný dizajn ako pri francúzskej manikúre, ale s tým rozdielom, že okraju nie sú definované a prechádzajú do jemného prechodu. V pastelových odtieňoch bude tento efekt rafinovane fungovať. Skombinovať môžete farbu a neutrálny podklad alebo sa odviazať a zladiť viacero odtieňov dokopy.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Samantha cox (@thedailynailofficial)

Najnovšie videá