• Lifestyle
  • Manuál trendov kabeliek na leto: 5 štýlov, ktoré rozžiaria váš outfit

Manuál trendov kabeliek na leto: 5 štýlov, ktoré rozžiaria váš outfit

Ktorú si vyberiete vy?

Od efektných proporcii, cez kvalitné spracovanie až po zaujímavé detaily. To všetko nájdete v horúcich kabelkových trendoch tohto leta. Extravagantná kabelka s vašim outfitom dokáže zázraky a bude šikovným stylingovým prvkom, ak potrebujete vniesť vášmu vzhľadu nápaditosť.

Dominantná reťaz

Zaujímavý prvok, ktorý nájdeme hlavne v šperkoch či bižutérii, sa dostal aj na kabelky. Nejde síce o žiadnu novinku, ale reťazové zdobenie sa neustále vracia do módy už niekoľko sezón. Na výber máte hneď z niekoľkých veľkostí a výhodou je, že už do outfitu nebudete potrebovať ani ďalšie doplnky.

kabelka
Givenchy kolekcia jar/leto 2024.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Mini kabelka do ruky

Dokonalý trend skladnej a zároveň efektnej kabelky je na leto ako stvorený. Vyberte si model, ktorý má zaujímavý tvar, štruktúru materiálu či zdobenie. Aj keď je menších rozmerov, určite sa vám do nej zmestia základné veci. K letným rozviatym šatám bude pôsobiť ako šperk, ktorý nosíte v ruke.

kabelka
Ulla Johnson kolekcia jar/leto 2024.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Okrúhle tvary

Do popredia sa túto sezónu na prehliadkových mólach dostali kabelky s čistým okrúhlym tvarom. Pôsobí elegantne a mimoriadne žensky. Dokonca tomuto tvaru pristanú aj väčšie rozmery v kombinácii so svetlými farbami, ktoré podčiarknu netradičný tvar o niečo viac.

kabelka
Hermès kolekcia jar/leto 2024.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Štýlové vrecká

Extravagantným detailom na kabelke budú toto leto vrecká. Sú nielen praktické, ale zároveň kabelke vytvoria detail, ktorý si hneď všimnete. Samozrejme sa dizajnéri vyhrali s prevedeniami. Vrecká nájdete v podobe výrazných a priznaných priečinkov. Ako kontrast zas zahrajú „falošné“ vrecká, ktoré sú vytvorené len jednotlivých prvkov, ako to vytvorila na kabelkách značka Acne Studios.

kabelka
Acne Studios kolekcia jar/leto 2024.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Svieti červená

Ohnivý odtieň červenej už minulý rok získal na popularite a vo viacerých verziách ho predvádzali hlavne celebrity a módne blogerky. A červená ani tento rok nikam neodchádza. Objaví sa však hlavne v drobných farebných akcentoch, napríklad práve v podobe kabelky. Rozžiari outfit a môžete k nej pridať červený rúž či lodičky pre znásobenie efektu.

kabelka
16Arlington kolekcia jar/leto 2024.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Ďalšie kabelkové inšpirácie si pozrite vo fotogalérii.

Galéria

Najnovšie videá