• Lifestyle
  • Inšpirácie na svadobnú manikúru: Vaše nechty budú ako šperk

Inšpirácie na svadobnú manikúru: Vaše nechty budú ako šperk

Vyberie si minimalistka aj romantička.

Určite každá nevesta túži po tom, aby bol jej spoločný veľký deň so ženíchom presne podľa ich predstáv a dotiahnutý do dokonalosti. Je pravda, že nevesty majú o niečo viac detailov na riešenie, hlavne čo sa týka šiat či vizáže. Príjemnou bodkou svadobné stylingu je napríklad manikúra, ktorá dokáže pôsobiť doslova ako šperk.

Vybrali sme pre vás niekoľko štýlov, ktoré na aktuálnu sezónu patria medzi horúce trendy.

Mliečne

Jemnou priehľadnou manikúrou s mliečnym nádychom získate univerzálnu verziu, ktorá sa hodí ku každým šatám. Práve vďaka jemne priehľadnému mliečnemu efektu budú pôsobiť subtílnejšie ako napríklad čisto biele nechty.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Melanie Graves (@overglowedit)

Vyzdobené

Aj nechty vám môžu nahradiť šperk. Nechajte sa inšpirovať nežným zdobením v podobe perlí, metalických odleskov a hravých motívov. Obľúbeným vzorom je napríklad mašlička, ktorá dokonale podčiarkne romantické ladenie šiat aj celého svadobného dňa.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Melanie Graves (@overglowedit)

Minimalistická iskra

Ak hľadáte drobný detail, ktorý dodal manikúre iskru, pridajte na každý nech jeden trblietavý kamienok. Zaujímavo zahrá asymetrické umiestnenie, ktoré bude na každom nechte iné. Nádherne vyniknú na chrómovom metalickom odlesku v perleťovej farbe.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Iram Shelton (@iramshelton)

Niečo modré

Šikovný trik, ako vniesť do svadobného outfitu „niečo modré“, je práve aj kvetinová manikúra. Drobné kvietky ako nezábudky či hortenzie sa budú skvelo vynímať na neutrálnom podklade. Nemusia byť vôbec dokonale presné, abstraktná verzia bude vyzerať efektne a moderne.

Mikro francúzska

Francúzska manikúra patrí k obľúbeným klasikám v svadobnému stylingu. Čoraz viac sa dostáva do popredia modernejšia verzia, kedy je špička naozaj miniatúrna a tenučká. Kombinujte ju so sýtejším podkladovým lakom, aby ste zjednotili farbu nechtu a aby nič nepresvitalo. Nechty získajú upravený a decentný vzhľad.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Diogo (@paintedbyjools)

Zamatové nechty

Horúcim hitom je lak so zamatovým efektom, ktorý sa nádherne leskne pri rôznych svetelných podmienkach. Vytvára sa pomocou špeciálneho laku s magnetickými čiastočkami a magnetu, ktorý vytiahne ich lesklý efekt. V pastelových a neutrálnych odtieňoch budú nádherným doplnkom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Melanie Graves (@overglowedit)

Najnovšie videá