Monika Hilmerová

Monika Hilmerová

Mgr.art. Monika Hilmerová je slovenská herečka. Má o dva roky staršieho brata Viktora a je vydatá za tanečníka Jara Bekra, s ktorým má dcéru Zaru a syna Leonarda.

Prvý hraný film O sláve a tráve natočila už ako 10-ročná. V divadle začala ako 16-ročná, keď sa stala členkou Radošinského naivného divadla, neskôr Činoherného umeleckého súboru Slovenksého národného divadla. Hosťovala však aj na iných profesionálnych scénach ako Štúdio L+S, Astorka Korzo či Aréna.

Hrala v seriáloch Búrlivé víno, Oteckovia, Dunaj k vašim službám a iné. 

Vyštudovala andragogiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského a herectvo na Vysokej škole múzických umení v Bratislave.

Sociálne siete
Vek
49 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Dunaj, k vašim službám

Vilma Rusnáková

Dunaj, k vašim službám

Diana Richterová

Mediálne známa internistka so špecializáciou na infektológiu a virológiu, doktorka Richterová, je dávnou kamarátkou Andreja Fabiána a jeho bývalej ženy Adely. Ako spolužiaci na medicíne spolu prehýrili nejednu noc a podporovali sa pri štúdiu, no teraz sa praktická a rezervovaná Diana vracia do života Andreja a Adely v novej a prekvapivej polohe – ako hlavná konkurentka a prekážka pre Andreja pri jeho snahe vrátiť sa na pozíciu primára oddelenia internej medicíny.A zdá sa, že táto nekompromisná bojovníčka proti všetkým vírusom, ktorá žije svojou prácou na úkor súkromia, aktuálne hľadí viac na vlastné ambície a predstavy o tom, ako by sa malo oddelenie internej medicíny zmeniť, než na staré priateľstvá a sentimenty. Hoci vidno, že Andrej jej ako muž ani po rokoch nie je ľahostajný, v profesionálnej oblasti mu nemilosrdne ide po krku a striehne na každé jeho zaváhanie… O čo jej teda vlastne ide?!

Lucia

Vladova manželka, Marekova sestra. Žena v domácnosti, obetavá matka troch synov a dcérky, skvelá kuchárka, pekárka a hostiteľka, ktorú už unavilo žiť len pre druhých. Vlada, typického alfa samca, nikdy ani nenapadlo, že by Lucia chcela od života viac. Preto celé roky nepočuje jej narážky na to, že by sa rada realizovala aj pracovne. Keď mu oznámila, že chce rozvod, bol v šoku a najprv to ani nebral vážne.Po tom, čo sa odsťahovala a našla si nového priateľa, vyzeralo to, že Bielikovci naozaj pôjdu od seba. Napriek tomu, že rozvod bol na spadnutie, Lucia to nakoniec nedokázala urobiť a uvedomila si, že svojho manžela stále miluje.Bielikovci sa vrátili k sebe a Lucia končene začala pracovať v pizzérii, po čom vždy túžila. Keď zistila, že je tehotná, bol to šok. Dcérka menom Vlaďka je nakoniec Vladova, hoci to od začiatku bolo neisté. Rodina je znova pokope a Lucia je šťastná a spokojná.

Monika Hilmerová na VOYO