Vladimír Kobielsky

Vladimír Kobielsky

Rodáka z Vranova nad Topľou zlákalo herectvo až po strednej škole. Prihlásil sa na VŠMU, ale na prvý raz ho nezobrali. Vyšlo mu to už až o rok a v ročníku vytvoril silnú skupinu spolu s Mariánom Miezgom, Jurajom Kemkom, Lukášom Latinákom a Róbertom Jakabom. Ich absolventské predstavenie Na koho to slovo padne sa stalo hitom a hrá sa dodnes. Z divadla už bol len krôčik do dabingu a pred kameru. Vlado patrí k najobsadzovanejším slovenským hercom, na svojom konte má už kultové seriálové projekty ako Búrlivé víno, Oteckovia či Druhá šanca. Objavil sa aj v najnovšom seriáli Mama na prenájom. Spolu s manželkou Alenkou majú tri deti.

Sociálne siete
Vek
48 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Boris Varga

Skúsený všeobecný lekár, dlhoročný kolega a zároveň profesionálny rival Andreja Fabiána na oddelení internej medicíny. K pacientom je vľúdny, vyhýba sa otvoreným konfliktom a snaží sa vždy vyznieť v dobrom svetle, keďže je veľmi ambiciózny a roky túži po uznaní a riadiacej funkcii. A keď sa mu konečne naskytne takáto príležitosť, svojím konaním dokáže prekvapiť aj samého seba...

Marek

Sympatický smoliar a príležitostný klamár. Radšej zaklame, aby nikomu neublížil, ale občas aj preto, aby sa vyvliekol z povinností. Marek je multiotecko - s Tamarou majú pubertiačku Ninu a druháčku Viky, s Petrou má syna Marečka. Svoje deti nadovšetko miluje.Počas vzťahu s Petrou prežil jednu vášnivú noc s Tamarou, Petre sa však nikdy nepriznal. Napriek tomu ho aj ona opustila, lebo s chronickým klamárom už nedokázala ďalej vydržať.Napriek tomu, že Marek veľakrát rieši problémy klamstvami, za jednu vec sa nemusí hanbiť. Namiesto toho, aby postavil dom Petre, dal svoje úspory Tamare, ktorá si vďaka nim mohla odkúpiť svoju škôlku. Stali sa tak z nich partneri, hoci najprv len pracovne. Nejaký čas po rozchode s Petrou sa s ním Tamara dala dokopy a nasledovala svadba a spoločné bývanie. Teraz sú druhýkrát manželmi a zatiaľ im to celkom klape, aj napriek Marekovým občasným výmyslom.

Vladimír Kobielsky na VOYO