Helena Krajčiová

Helena Krajčiová

Helena Krajčiová je vyštudovaná herečka, ktorá sa hneď po VŠMU stala členkou SND. Okrem Slovenského národného divadla účinkovala aj v mnohých ďalších vrátane Novej scény, kde stvárnila hlavnú postavu v muzikáli Hello, Dolly!. Helena je tiež známou členkou acapella zoskupenia Fragile, kde umelci spievajú bez použitia hudobných nástrojov. Za sebou má aj spoluprácu s Petrom Lipom. V roku 2008 stvárnila hlavnú ženskú postavu vo filme Pokoj v duši po boku Romana Luknára a Attilu Mokoša. Na Markíze ste ju videli v seriáloch Zita na krku, Ordinácia v ružovej záhrade, Búrlivé víno, Áno, miláčik či Šťastní verzus Šťastní. Účinkovala aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Aktuálne hrá postavu excentrickej Kvetky v seriáli Mama na prenájom. 

V roku 2023 účinkovala v ôsmej sérii tanečnej šou Let's Dance. Jej tanečným partnerom bol Fabio Bellucci. 

Sociálne siete
Vek
49 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Mama na prenájom

Kvetka Vernerová

Mama na prenájom

Linda

Bývalá manželka a matka detí anesteziológa Petra Gábora Linda Hupková sa nečakane zjaví na traumatológii ako nová lekárska posila, čím spôsobí menšiu „traumu" svojmu bývalému i jeho novej partnerke Táni. Tá je voči nej od začiatku ostražitá a rezervovaná; no ostatné sestričky si Linda rýchlo získava svojou bezprostrednosťou, sympatickou otvorenosťou a empatickým prístupom ku kolegom i pacientom… Časom sa však ukáže, že Linda má viacero tvárí a taktiež svojich zámerov a tajomstiev, ktoré sa v konečnom dôsledku stanú priam smrteľne nebezpečnými pre jej okolie.  

Katarína Šťastná

Je rázna žena, ktorá najprv kričí a až potom sa pýta. Má silný morálny kompas. Nechce byť so svojimi deťmi kamarátka, chce byť ich mama. Rodičovstvo nie je súťaž v popularite. To isté si myslí aj o manželstve. Pod tvrdou škrupinou sa ale skrýva… ešte jedna tvrdá škrupina. Ale pod ňou je citlivá osoba. Asi. Alebo je matrioška tvrdých škrupín. 

Helena Krajčiová na VOYO