Jana Kovalčiková

Jana Kovalčiková

Jana Kovalčiková sa narodila v Prešove. Po gymnáziu študovala herectvo na VŠMU. Spolupracovala Divadlom Aréna, ASTORKA Korzo '90, GUNaGU. V roku 2016 sa stala členkou súboru Divadla Andreja Bagara v Nitre, o rok nato členkou Slovenského komorného divadla v Martine. V SND debutovala v roku 2013 v inscenácii Bratia Karamazovovci, od roku 2020 je jeho členkou. Je známa z viacerých televíznych seriálov ako Oteckovia, Chatári, Klamstvo. Je tiež víťazkou ôsmej série tanečnej šou Let's Dance. 

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Dunaj, k vašim službám

Lena Holubcová

Dunaj, k vašim službám

Tina

Evina sestra a jej presný opak. Bláznivá, uvoľnená mladá žena, ktorá hľadá svoje šťastie a svoju pravú lásku. Tina s radosťou provokuje Evu, aby sa nebránila láske, a nevie sa zbaviť pocitu, že sa jej sestra novému farárovi páči. 

Ema

Šikovná, avšak utiahnutá, nenápadná Ema začínala ako Alexova koncipientka, sekretárka a dievča pre všetko. Zvládala všetko, len nie svoje city voči Alexovi. Napriek tomu, že chodila s Ondrom, Alex ju zviedol a stal sa z nich pár. Dokonca sa zasnúbili,  no namiesto svadby bol rozchod.Neskôr sa dala Ema opäť dokopy s Ondrom, ktorý jej dal druhú šancu. Alexa sa ale tak úplne nezbavili, lebo si od neho prenajali kancelársky priestor. Denne sa tak Ema musí stretávať s bývalým snúbencom a zároveň pracuje a býva s Ondrom.Aj keď Ema stále tvorila pár s Ondrom, Ondra často klamala. Všetko sa však zmenilo, keď sa dozvedela, že Alex sa stane druhýkrát otcom a ona sa rozhodla definitívne ostať s Ondrom.Zobrali sa, kúpili si spoločný byt a dlhodobo sa snažia o dieťa. To sa im však zatiaľ nedarí, čo im spôsobuje vzťahové problémy. Rovnako ako Emina pretrvávajúca náklonnosť k Alexovi. Ondro predsa nie je slepý...

Jana Kovalčiková na VOYO