Marek Fašiang

Marek Fašiang

Vyštudovaný právnik Marek Fašiang tvoril stabilnú súčasť úspešného seriálu Oteckovia od jeho úplného začiatku. Vďaka seriálu patrí k najznámejším a najpopulárnejším hercom na Slovensku. Okrem toho prepožičal svoj hlas Harrymu Potterovi a diváci ho mohli vidieť aj v ďalšom seriáli TV Markíza Svätý Max. Marek zastával post moderátora v 14. sérii drsnej reality šou Farma a momentálne ho môžete vídať ako Roba v seriáli Mama na prenájom.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Štefan

Miestny doktor a fešák. Bývalý Evin partner, ktorý ju nikdy neprestal milovať a stále dúfa, že ju získa späť. Max na doktora žiarli, no ako falošný farár to nesmie dať najavo.

Tomáš

Veterinár z Tatier sa po smrti manželky prisťahoval s dcérou Julkou do Bratislavy. Tomáš sa rozhodol, že bude pre Julku nielen dobrým otcom, ale zároveň aj mamou. No keďže si sám dokáže výrazne skomplikovať milostný život, Julka mu často musí dohovárať.Najprv sa Tomáš zaľúbil do Lindy, s ktorou sa to celé pokazilo, práve, keď sa na scéne objavila spočiatku len kamoška Maťa. Keďže s Lindou to nevyšlo, dal Tomáš šancu Mati, no ona nebola tá pravá.Následne sa dal znova dokopy s Lindou, ktorá veľmi chcela bábätko. Tomáš však nebol na druhé dieťa pripravený, čo Linda prijala a rozhodla sa ďalej študovať. Krátko na to vzťah s Tomášom ukončila.Tomášovi sa neskôr podarilo zbaliť čašnícku Lenku, no stále si bol blízky s učiteľkou Alicou. S tou neskôr vytvorili pár, lenže pre problémy Alicinej sestry to ani tentoraz nevyšlo. Alica odišla do Austrálie a Tomáš je opäť single. Do oka mu padla nová susedka Gréta, ktorá má jedinú chybu - je vydatá. Ale zdá sa, že jej manžel Noro náklonnosti Gréty a Tomáša svojím správaním dosť nahráva...

Marek Fašiang na VOYO