Martin Klinčúch

Martin Klinčúch

Mladý herec zožal prvýkrát úspech v seriáli Pán profesor, kde tvárnil postavu študenta Tomiho. Nasledovala účasť v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa ukázal aj ako skvelý spevák a tanečník. Načrel aj do hudby, spolu s Matúšom Kolárovským alias Yaelom vydali duet  s názvom Rosetta Stone. Martin vie hrať na viacerých hudobných nástrojoch. Účinkoval aj v seriáli Oteckovia a spolumoderoval vlog k SuperStar. Aktuálne Martina vidíte v seriáli Mama na prenájom, kde hrá Juraja Vernera.

Sociálne siete
Vek
22 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Mama na prenájom

Juraj Verner

Mama na prenájom

Milo

Milo je Riin nevlastný brat a Ringov syn z iného manželstva. Ringo ho prinesie do kapely namiesto klávesáka, ktorý nebol z ich rodiny a nedalo sa naňho spoľahnúť. Ria s tým má vážny problém, lebo otcovi celý život vyčíta, že sa Milovi venoval viac ako jej. Milo nie je nijako výnimočne hudobne talentovaný, ale je s ním sranda. Rád robí Davidovi parťáka na jeho záťahoch po meste.

Tomi

Tomiho jeho spolužiaci poznajú ako nezávislého a drsného rockera. Okrem toho je však aj obetavým bratom, ktorý sa zodpovedne stará o Jakuba, svojho mladšieho súrodenca s hendikepom. Tomi sa mu snaží vo všetkom pomáhať, ale chcel by sa venovať aj hudobnému projektu s Hassanom a naviac sa zaľúbi do Mie. Martin Klinčúch je študent herectva na konzervatóriu. Je športovo nadaný, rád hrá na klavíri, ale aj spieva a tancuje. To dokázal aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa stal víťazom. K najnovšej sérii seriálu Pána profesora naspieval spolu so svojim seriálovým kolegom, Matúšom Kolárovským (alias YAEL) pesničku Rosetta Stone, čo je jeho spevácky debut. Ako spevák vystupuje pod umeleckým menom NEIRU. Účinkovanie v seriáli Pán profesor bola jeho prvá herecká skúsenosť. Aktuálne spolu s kolegami zo seriálu (Krištof Králik a Matúš Kolárovský) moderuje vlog k úspešnej hudobnej šou Superstar.

Herec

Martin Klinčúch, ktorého poznáte ako Tomiho z Pána profesora, by sa pokojne mohol živiť ako model. Vyšportovaný študent konzervatória má však ambície práve v umení. Talent má nielen na herectvo, ale aj na hudbu, o čom často presviedča fanúšikov na sociálnych sieťach.Maťo je skvelý spevák, no ani hudobné nástroje mu nie sú cudzie. Hrá na hneď niekoľko z nich. Klavír či gitara sú základ, najnovšie ho začalo baviť ukulele. Jednoducho, bez hudby si nevie predstaviť život.Aj s pohybom je Martin kamarát, vďaka škole a hodinám tanca získal základ. A hoci okrem Pána profesora nemá s výrobou televízneho projektu skúsenosti, novej výzvy sa nebojí. Ponuku na účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome prijal bez zaváhania a splnil si tým sen. Ako mladší bol veľkým fanúšikom šou a teraz bude práve on jedným z osmičky súťažiacich.

Martin Klinčúch na VOYO