Kristína Svarinská

Kristína Svarinská

Kristína Svarinská sa narodila 14. mája 1989 v Bratislave. Absolvovala bratislavské jazykové gymnázium, ale od detstva sa venovala predovšetkým herectvu. Pred kamerou sa prvýkrát objavila už ako 11-ročná školáčka v roku 2001, kedy si zahrala postavu Kiky vo filme Dážď padá na naše duše. Medzi jej najväčšie filmové úlohy patrí rola Jany v snímke Neverné hry (2003), postavy Valerie vo filme Don't Stop (2012), rola Sarah v snímke Colette (2013) či úloha Stephanie v komédii 10 Pravidel, jak sbalit holku (2014). Kristína je často obsadzovaná v českých filmoch. Zahrala si v snímkach ako Teroristka (2019), Striedavka či Srdce na dlani (2022). 

Diváci si ju obľúbili aj vďaka účinkovaniu v seriáloch televízie Markíze ako Druhý dych, Chlapi neplačú, Sestričky, Kuchyňa, Najhorší týždeň môjho života a najnovšie sa na ňu môžu tešiť v seriáli Dunaj, k vašim službám. 

Kristína účinkovala v roku 2021 v šou Let's Dance. Jej tanečným partnerom bol Marek Klič. 

Sociálne siete
Vek
35 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Dunaj, k vašim službám

Klára Zacharová

Dunaj, k vašim službám

Melánia je Marcelova životná láska a snúbenica. Pochádza z dobre situovanej rodiny. Hoci vyrastala v luxuse a chodila na súkromné školy, nepotrpí si na pozlátku. Má rada svoju rodinu, nevyhraňuje sa voči nej, ale normálny život s Marcelom ju láka viac. Nie je zbohatlícke dieťa, ale svetu svojej rodiny rozumie a vie v ňom chodiť. Marcelovi fandí - verí, že sa jej rodine zapáči, len keby ustavične nebol v kŕči a až príliš sa nesnažil. Melánia je pohodový, sebavedomý a inteligentný človek, no v istých momentoch ju dokáže rozrušiť Marcelove smoliarstvo, pretože tuší, že si zaň môže sám. A hlavne vie, že Marcel v ich bežnom živote vôbec nie je taký smoliar

Ema

Ema je slobodná mamička malého synčeka, ktorá napriek svojmu veľmi mladému veku už zažila viac, než si vedia jej staršie kolegyne predstaviť. Život ju naučil spoliehať sa len na samú seba , nikoho a ničoho sa nebáť a konať tak, ako to ona sama pokladá za správne a férové, bez ohľadu na konvencie. Zmena povolania – zo sestričky sa stáva záchranárka v sanitke jej prinesie množstvo hraničných situácii, v ktorých seba neustále testuje.

Kristína Svarinská na VOYO